• Nacházíte se:
  • Blog
  • Jak nakupovat na Vengo.cz

Jak nakupovat na Vengo.cz

Orientace v e-shopech s velkým objemem zboží může být mnohdy matoucí. Věříme, že následující popis vám pomůže usnadnit orientaci při nakupování.
Orientace v e-shopech s velkým objemem zboží může být mnohdy matoucí. Věříme, že následující popis vám pomůže usnadnit orientaci a nakupování se vám stane zábavou, kterou zvládnete lehce. 

Hlavní stránka 
Pokud jste zavítali na web Vengo.cz, přivítá vás úvodní okno. V panelu vlevo (č. 1) najdete pestrou nabídku a výběr hlavních kategorií. Ve středu (č. 2) pak bannery, jež odkazují na jednotlivé kategorie zboží a pod nimi výběr produktů (č. 3) s ohledem na roční dobu, případně jiné vhodné téma.Přes všechny uváděné položky se můžete překliknout k vámi požadované nabídce zboží. Když například kliknete na banner s názvem „Parfémy“ dostanete se přímo do nabídky kategorie parfémů. 

Jestliže si rozkliknete některou z kategorií v hlavním panelu, dostanete na výběr z několika podkategorií. Po rozkliknutí kategorie „Oblečení a móda“ například dostanete na výběr z podkategorií "Dámské oblečení", "Pánské oblečení", "Módní doplňky", "Šperky", atd.

Pohyb v podkategoriích a využití vyhledávače 
Představme si, že hledáte třeba pánské kalhoty. V kategorii na „Oblečení a móda“ zvolíte „Pánské oblečení“ a z další nabídky potom „Kalhoty“. Následně už si můžete vybírat z pestrého výběru pánských kalhot. Abyste si nákup ulehčili, lze zvolit i seřazení podle ceny nebo nejvíce prodávaného zboží.
Pro vyhledání zboží lze také využít vyhledávač. Při jeho užívaní používejte vesměs jednoduchý text a slovní spojení. Vyhledávač vám bez problémů zobrazí požadovanou značku zboží, případně kategorii (boty, lednice a pod.) a jednoduchá slovní spojení (dětské tenisky, dámská bunda, červené tričko apod.).Nákup 
Samotný nákup není složitý – kliknete na okénko s názvem „Do obchodu“ a to vás přesměruje na příslušný e-shop, který má vámi požadovaný produkt v nabídce. Pokud si během nakupování nevíte rady s výběrem vhodného zboží nebo byste se rádi inspirovali, navštivte náš blog (odkaz v horní části stránky). Budeme jej postupně doplňovat o zajímavé články a informace, které by se vám mohli hodit. 

Vybrané Značky