Dětská výživa

(0 hlasů)

Úvod   »   Dětské zboží   »   Dětská výživa

Pro každé miminko je nejdůležitější stravou především kojení, které je nejen obsahem velice výživné, pestré a zdravé, ale zároveň je pro ně nejpřirozenější. Samozřejmě ne vždy je možné dítko kojit a od toho je tu naše pestrá nabídka plnohodnotné dětské výživy, která vašemu miminku dodá vše, co k správnému růstu a vývoji potřebuje. Snažíme se myslet na zdraví vašich dětí, a proti vám přinášíme výrobky od osvědčených a maminkami oblíbených značek – jako je například Hipp, Nutrilon, Nestlé, Hamé či Sunar. 

Nejmenším dětem přinášíme všemi známý Sunar – umělé kojenecké mléko, které většina dětí miluje a přijímá jej s chutí. Nemůže-li maminka svému dítku poskytnout klasické kojení, je Sunar ideální volbou, jak mu dopřát vše potřebné a zajistit tak plnohodnotný růst. Sunar lze použít i jako pokračovací kojenecká výživa ve chvíli, kdy dítě od kojení odstavujete. Spolehněte se na kvalitu osvědčené značky, které je prověřená nejen roky, ale i spokojenými maminkami, které by vám jej jedině doporučily. Jistě pro své dítě chcete jen to nejlepší!

Myslíme i na starší dítka, pro které zde máme pestrou nabídku stále oblíbenějších a zároveň vyhledávanějších Hamánků -  zeleninových a masozeleninových výživ, které jsou připravovány s maximální pečlivostí s ohledem na zajištění optimálního přísunu živin té nejlepší kvality. Vyznačují se jemnou konzistencí, díky které je děti přijímají bez sebemenších problémů, snadno je polykají a zároveň nejsou ochuzeni o pestré chutě. Nemusíte se bát umělých konzervačních látek či jiných přídavků v podobě aroma, soli či nezdravých barviv, které spíše škodí, než aby byly k užitku.

Nejen správná výživa, ale i pitný režim jsou pro dětí více než důležité, a proto byste jakožto svědomití rodiče neměli zapomínat na jeho dostatečný přísun. Již v útlém věku je potřeba dítko zvykat na povinnost pravidelně a především dostatečně pít, neboť ne nadarmo se říká – co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš. Ani mi na pitný režim nezapomínáme a snažíme se ho vašim dětem co možná nejvíce zpříjemnit. Proto vám nabízíme pestré možnosti výběru čajů a dětských nápojů, které nejsou přeslazené, a jejich přísun vašim dětem neublíží. 

Vybrané Značky