Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/clients/client0/web2/web/bin/produkty.php on line 128

Schleich Zvířátko - žirafa samec

Úvod   »   Dětské zboží   »   Hračky   »   Figurky a zvířátka   »   Schleich Zvířátko - žirafa samec
Schleich Zvířátko - žirafa samec

(0 hlasů)

Schleich Zvířátko - žirafa samec

Cena: 157,00 Kč
DO OBCHODU

Žirafa samec je model vyroben z kvalitního gumového materiálu. Ručně malovaná žirafa má rozměry 17 x 12 cm. Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Zvířátka firmy Schleich svým vzhledem přesně odpovídají opravdovým předlohám. Vaše děti tak mohou zblízka poznávat i zvířata žijící ve volné přírodě. 
Žirafí samci jsou největší suchozemští živočichové, dosahující výšky až šesti metrů. Jejich krky mohou být dva a půl metrů dlouhé a můžou vážit až 250 kilogramů. Mají sedm krčních obratlů a jsou pracovití a univerzální.

Materiál: guma
Rozměr: 17 x 12 cm

Figurka je vhodná pro děti od 3 let.

Schleich je přední německá firma vyrábějící kvalitní realistické modely divokých, domácích i prehistorických zvířátek, rytířů a zbrojnošů, fantasy figurek elfů a víl. Velmi vyhledávané a ceněné jsou především jejich překrásné modely koní a šmoulů. Tyto sběratelské figurky a zvířátka Schleich jsou vyráběny z tvrdé gumy a ručně malovány, přičemž je kladen důraz na detail a realističnost.

Zde je odkaz na žirafy, kde dominuje i žirafí samec se svými kamarády, kde si ho můžete prozkoumat:

Obchod:
fonetip.cz
Distribuce:
CZ
Dostupnost:
skladem

Vybrané Značky