Úvod   »   Dětské zboží   »   Hračky   »   Hry na zahradu

Léto je plné her a dovádění, nejen pro děti, ale i dospělé. Proto si neváhejte pořídit hry, které využijete nejen v případě, že máte víkendovou chalupu, ale i na hřišti před panelovým domem. Sedět v létě zalezlí doma a naříkat nad nudou umí každý. Udělejte něco pro své zdraví a pořiďte si z naší pestré nabídky her. 

Věci, které zabaví
Ať už se jedná o nafukovací balón, sadu na badminton, švihadlo, šipky, kuželky, sadu Eddy Toys Petanque a další. Dospělý se zabaví mnohem snadněji, horší je to s malými dětmi, které u jedné činnosti většinou příliš dlouho nevydrží. Naštěstí je v tomto ohledu Vengo.cz plné zajímavých možností. 

Vybere si každý
Nabízíme vám pestrý výběr hraček k vodě, na písek, zahradu, před váš dům, terasu, balkón. Svým dětem můžete pořídit houpačku, trampolínu, skluzavky, bazénky, domečky, stan plný zábavy aneb přístřešek s míčky, basketbalový set, piknikový stoleček, pískoviště s krytem ve tvaru berušky a mnoho jiné zábavy. Dle svých možností si určitě vybere každý a pohodové léto může začít. 

Myslete na své nejmenší
Nezapomeňte pořídit vašim nejmenším zahradní pomůcky, jako je vozíček, traktůrek, hrábě a jiné nářadí hodné malého zahradníka. Děti nepohrdnou ani pískovištěm a bábovičkami. Na žádné zahradě nesmí chybět houpačka, trampolína, skluzavka či bazén, pro osvěžení a vodní cachtání. Venkovní hračky jsou odolné i vůči rozmarům počasí, jsou vyrobeny z kvalitních plastů či dřeva. Myslete na své nejmenší, protože během hraní si venku děti získávají potřebnou imunitu i fyzickou zdatnost. 

Vybrané Značky