Stavebnice

(0 hlasů)

Úvod   »   Dětské zboží   »   Hračky   »   Stavebnice

Stavebnice patří k nedílné součásti dětského pokojíčku každého kluka i holčičky. Patří nejen k praktickým, ale i zábavným hračkám, jež rozvíjí dětskou představivost a motoriku. Děti si mohou při hrách se stavebnicemi poskládat nejrůznější stroje, tvary, budovy, dle své vlastní fantazie. 

Stavění a tvoření děti velmi baví, mimo jiné jde rovněž o bezvadnou zábavu pro dospělé, kdy mohou rodiče stavět zároveň s dětmi. Na vengo.cz můžete vybírat nejen podle věkové kategorie, ale i zaměření vašeho dítěte. V nabídce máme LEGO, SEVU, Geomag, MEGA BLOKS, Merkur, Playmobil a další.
 
Stavebnice pro kluky i holky
Kluci mohou vybírat z říše lodí, pirátů, hradů, robotů, letadel, autíček, pravěkých zvířat a holčičky obchod s občerstvením, panenky, kočárky, zvířátka, hudební květinové město a mnoho dalších. Každý správný rodič ví, kterým směrem je jeho dítě zaměřené. Zda více do technologií, pohádkových bytostí, snílek či kreativní tvůrce. 

Už žádné hádky 
Se stavebnicemi vaše ratolesti nikdy nezažijí nudu. Mnohé ze stavebnic dokonale přispějí k soužití sourozenců, kteří se jinak perou. U stavebnic se přestanou hádat a společně mohou v harmonii trávit dlouhé hodiny. 

Ideální dárek
Přemýšlíte-li jaký dárek pořídit dětem, pak jsou to rozhodně stavebnice, které patří k tzv. chytrým hračkám. Ne nadarmo patří k nejprodávanějším hračkám vůbec. Rozvíjejí smysly, fantazii, soustředění, podporují motoriku a jsou za příjemné ceny. Jestli se dítě rádo vrací k nějaké hračce, pak je to určitě stavebnice. Protože kreativní zábava je u nich takřka nevyčerpatelná. Prohlédněte si pestrou nabídku stavebnic na vengo.cz pro různé věkové kategorie a vyberte svým nejmenším užitečnou hračku. 

Vybrané Značky