Kreativní tvoření

(0 hlasů)

Úvod   »   Dětské zboží   »   Kreativní tvoření

Děti a kreativita – to jsou dvě neodlučné pojmy. Každé dítko má v sobě tvořivého ducha, který se jednou chtě nechtě projeví. Často své umělecké schopnosti popustí uzdu a rodiče se tak musí zlobit pro počmárané zdi a barvičky všude po pokoji. Tvořivost u dětí zkrátka nezastavíte, ale můžete jí vlastní silou korigovat tím správným směrem. Nechcete-li, aby si ze zdí dělal plátno a ze zubní pasty malovací pomůcku, nechte se inspirovat naší nabídkou, která potěší nejen vás, ale především vaše děti!

A čím vás nadchne náš sortiment? Věřte, že právě u nás najdete vše, na co si jen vzpomenete či po čem dětská tvořivá dušička zaplesá. Nabízíme vám nejen různorodou nabídku kreativních potřeb pro nejmenší děti, tak i pomůcky, ze kterých budou mít radost větší děti. 

Úplně nejmenší dítka zaručeně potěšíte pestrobarevnými dřevěnými kostičkami, ze kterých můžou stavět věže, ale stejně tak poskládat příjemný obrázek. Neopovrhnou ani omalovánkami se zajímavými obrázky, díky kterým se naučí, že přetahovat se nesmí, zároveň však získají představu o barvičkách. 

Starší holčičky naopak nadchnou zažehlovací korálky. S těmi si mohou vytvořit prakticky jakýkoli obrázek či motiv, který si pak – samozřejmě s vaší pomocí – zažehlí a zůstane již napořád. Nesmíte opomenout ani omalovánky v holčičích motivech, které jsou doplněné o tematické samolepky. 

A čím potěšit chlapečky? Inu kromě omalovánek s motivy určenými chlapcům například obsáhlou sbírkou pastelek, které hrají všemi barvami a se kterými malovat či vybarvovat je zkrátka radost. Nikoho jistě neurazí ani sada pro malování na sklo – aktivitu, které podlehnou všechny děti, zvláště vysvětlíte-li jim, že si svými výtvory mohou zkrášlit okna v dětském pokojíčku. Nechybí ani oblíbené temperové barvy, ke kterým samozřejmě potřebujete i štětce – ty vám přinášíme v mnoha variantách a provedeních, díky čemuž si můžete vytvořit dokonalou malířskou sadu, se kterou se stane umělcem úplně každé dítko!

Vybrané Značky