Úvod   »   Dům a zahrada   »   Bydlení a doplňky   »   Dekorativní vázy

Dekorace ve vašem bydlení hrají důležitou roli, neboť jej dělají příjemnějším, zařízenějším a útulnějším. Doma se jistě chcete cítit dobře, a proto se obklopujete jen takovými věcmi, které ve vás obdobné pocity vyvolávají. Dovolujeme si vám představit naší nabídku dekorativních váz, které vás jistě přesvědčí, že je tento klasický interiérový prvek stále ještě v kurzu. Nechte se inspirovat naším sortimentem a pořiďte si domů elegantní kousek, který může mít klasický i netradiční tvar a vašemu bydlení tak dodá úplně novou vizáž.

V naší nabídce si určitě všimnete pestré nabídky skleněných dekorativních váz, které jsme pro vás připravili v mnoha variantách a provedeních, jež určitě stojí za pozornost. Netajíme se tím, že vázy z našeho sortimentu díky své pečlivé výrobě lámou světlo, díky čemuž se vaše bydlení v okamžiku rozzáří. Vybírat můžete mezi řadou různých tvarů, ale i velikostí.

Dále nutno zmínit nabídku ručně dělaných váz, které jsou vzhledově velice příjemné a určitě stojí za zmínku. Tyto dekorativní vázy se stanou ozdobou vašeho bydlení, ve kterém bude radost trávit čas, navíc vám zaručujeme, že i vaše návštěvy si těchto manuálně vyráběných váziček zaručeně všimnou – a rozhodně nezůstanou bez kladného komentáře!

Kromě dekorativních váz si vám dovolujeme nabídnout i možnost pořídit si u nás zajímavé květináče, které i u vás doma najdou své čestné místo. Květináče jsou k dostání nejen v mnoha variantách či velikostech, ale i v pestrobarevném provedení, které vaší pozornost zaujme již na první pohled – a co víc, už jí nepustí! Máte-li rádi doma živé kytičky, které do vašeho domova vnáší radost a zůstáváte tak v těsném kontaktu s přírodou, což ocení především lidé žijící ve městech, kteří to mají k přírodě mnohdy z ruky. Když už je řeč o květinách a květináčích, určitě by vám doma neměl chybět ani křiklavě zelená mini konev!

Váza
99,73 Kč

Vybrané Značky