Úvod   »   Dům a zahrada   »   Bydlení a doplňky   »   Hodiny a budíky

Hodiny představují příjemný estetický doplněk, který je ve všech domácnostech považován za neodmyslitelnou součást vybavení. V současné době je k dostání nepřeberné množství nástěnných hodin, které se od sebe liší nejen tvarovým, ale i barevným či vzorovým provedením. Každý hledá něco jiného, má jiné představy, jiný vkus – mysleli jsme na rozmanitost vašich přání, a proto jsme pro vás připravili širokou nabídku nejen nástěnných hodin, ale i náramkových hodinek či budíků, mezi kterými je radost vybírat. Věříme, že náš sortiment dokáže uspokojit vaše představy a že u nás dokážete najít to, co hledáte.

Naše více než pestrá nabídka čítá opravdu úctyhodný počet nástěnných hodin, které najdou uplatnění v každé domácnosti. Nabízíme jak klasické kulaté hodiny, které nadchnou vyznavače jednoduchých tvarů, tak i speciální kousky, které čas nezorňují jen ručičkami a vaším úkolem je odhadnout si, kolik přesně je. Stejně tak vám můžeme nabídnout i hodiny, které mají typickou základnu, na které se odráží jak romantické, tak i dětské či tanagerské motivy. Nechybí ani zvířátka či abstraktní vzory.

Naše nabídka dále zahrnuje rozmanitý výběr dámských i pánských náramkových hodinek, které předčí vaše očekávání nejen svým provedením, ale i rozumnou cenou, která ještě více umocní vaše příjemné pocity z nákupu. Věříme, že náš sortiment je více než pestrý, a tak dokáže uspokojit požadavky i toho nejnáročnějšího z vás. Máme pro vás náramkové hodinky plné elegance i osobitého stylu, které se stanou ozdobou vašeho zápěstí.

Do třetice všeho dobrého nutno zmínit i nabídku budíků, které odstartují každé vaše ráno. Chcete-li vstávat s úsměvem, vyberte si budík příjemného provedení, který vás po ránu nenaštve ostrým zvukem, ba naopak potěší roztomilým motivem. Samozřejmě nechybí ani budíky pro děti, které zpříjemní jejich vstávání.

Vybrané Značky