Úvod   »   Dům a zahrada   »   Bydlení a doplňky   »   Kuchyně   »   Kuchyňské náčiní

Bez kuchyňského náčiní si nelze představit žádnou domácnost. Je to nezbytná součást každé domácí kuchyně i provozovny. Vengo.cz nabízí pestrý sortiment kuchyňského náčiní, kde si vybere úplně každý. Ať už pro domácí či profesionální použití. 

Kuchyňské náčiní pro každodenní i sváteční využití
V naší virtuální prodejně domácích potřeb najdete vše, co potřebujete pro každodenní i sváteční použití. Od příborů, hrnců, nožů, cedníku, krájecího prkénka, struhadel, lisů na ovoce, mlýnků, vařeček, vykrajovátek, mističek, nůžek, až po pomůcky na carving, díky kterým vykouzlíte netradiční ozdobu na stůl. 
Nechybí ani kráječ na sýr, který rovněž uvítáte u přípravy slavnostního stolování či cukrářská karta, ruční mlýnky, zátky na víno, multifunkční mixéry a mnoho dalších pomocníků. Námi nabízné zboží splňuje požadavky na kvalitu použitých materiálů i moderní design. 

Kuchyňské náčiní i jako praktický dárek
Hledáte-li nejen pomůcky do vlastní domácnosti, ale i hezký a praktický dárek pro hospodyňky, jež si zařizují právě svou domácnost, u nás zaručeně najdete to pravé. Například set mlýnků z průhledného akrylu potěší začínající i zaběhnuté kuchtíky. Ozdobí každý jídelní stůl a ještě splní účel. 

Luxusní dárky do domácnosti 
Za luxusní dárek nejen pro novomanžele se dá bezpochyby považovat sada nerezových hrnců značky Kolimax Cerammax Pro Comfort skládající se z 8 dílů s dvouvrstvým nepřilnavým keramickým povrchem. Sháníte-li dárek pro kamarádku, pak neprohloupíte sadou zavařovacích sklenic s roztomilým retro designem. Využít se dají nejen k zavařování, ale i skladování sladkých a slaných dobrot. Opatřeny jsou skleněnými víčky a svorkami na uzavření. K nim dostanete i zajímavé recepty. Neváhejte využít naší nabídky, kde si vybere opravdu každý zboží dle svého gusta, ať už pro sebe nebo jako dárek. 

Orion
319,00 Kč

Vybrané Značky