Úvod   »   Dům a zahrada   »   Bydlení a doplňky   »   Květiny

Dekorace jsou nedílnou součástí vašich domovů, neboť vaše bydlení dělají krásnější a útulnější – ovšem žádná dekorace vám neprokáže takovou službu, jako právě květiny. Interiér vyzdobený květinami vypadá krásně a jednoduše dobře – zkrátka radost pohledět! Nejenže mu dodají vítanou jemnost, ale i svěžest, která je v mnohých případech nedocenitelná. Své o tom vědí především ti, kteří žijí ve městech a k přírodě to tak mají daleko – neustálý dotek přírody je pak pro ně k nezaplacení. Ovšem pozor – květiny rozhodně nemusí být jen jako dekorace, protože vaše životy doprovází na každém kroku. Dostáváte je k narozeninám, svátkům i oslavám výročí – a právě proto si vám dovolujeme představit naší více než pestrou a jistě velice obsáhlou nabídku květiny a rostlinek, které se hodí k mnoha příležitostem, a my věříme, že si v naší nabídce dokáže vybrat i ten nejnáročnější zákazník!

Máme také živé květiny!
A co všechno můžete najít v našem sortimentu? V prvé řadě nutno zmínit rozsáhlou nabídku nádherných živých květin, které jsou vhodné jako dárek i pro vytvoření úsměvu na tváři. Pánskou pozornost jistě zaujme rovnou celá romantická sada, která čítá jak květinu, tak i sladkou bonboniéru, se kterou se dojem na ženu dělá mnohem snadněji – a co víc, žádná žena neodolá!

Prchavá krása
Květiny jsou sice nádherná věc, a ačkoli do vašeho bydlení vnáší radost a svěžest, mají jednu vadu na kráse – moc dlouho nevydrží. Z jejich pestrých barev se můžete radovat jen krátkodobě, protože po čase uvadají a končí v hlubinách odpadních košů. Ideálním řešením jsou umělé květiny, které na první – mnohdy i druhý a třetí – pohled vypadají dokonale reálně a nejen vy, ale ani vaše návštěvy nepoznají, že se nejedná o živou rostlinu, ale jen o napodobeninu. I v tomto směru vám určitě máme co nabídnout, neboť dávno odzvonilo dobám, kdy umělé květiny platily za kýč, kterému se každý vyhýbal.

Nevěsta
3 497,00 Kč

Vybrané Značky