Úvod   »   Dům a zahrada   »   Bydlení a doplňky   »   Zrcadla

Zrcadlo představuje základní vybavení každé domácnosti a obejít se bez něho dokáže opravdu jen málokdo. Zatímco pro mnohé z vás zrcadla znamenají jen obyčejný kousek nábytku, jemuž netřeba věnovat větší pozornost, pro někoho je to naopak magický předmět, který umí víc, než si vůbec dokážete představit. Ať tak či onak je zrcadlo v domácnosti nepsanou nutností. Víme, že jej využíváte i několikrát denně – ráno se snažíte rozeznat v jeho odrazu svou vlastní tvář, před odchodem do práce či kamkoli z domu v něm kontrolujete dokonalost vašeho zevnějšku, večer se u něho ženy odličují a připravují tak svou pleť k noční relaxaci. Navíc je dokázáno, že drtivá většina lidí projde-li okolo zrcadla, se do něho automaticky podívá.

Dovolujeme si vám představit naší rozmanitou nabídku zrcadel. Věříme, že si v našem sortimentu dokáže vybrat úplně každý. Ženy zaručeně ocení kosmetická zrcátka, bez kterých by si spousta z nich nedokázala představit ranní líčení. Tato zrcátka jsou libovolně nastavitelná a můžete si je tak dle vaší potřeby nastavovat do různých poloh. Naše nabídka čítá kosmetická zrcátka jak klasického kulatého tvaru, tak i hranatého či oválného, díky čemuž máte vícero možností pro výběr – a to je určitě dobrá zpráva především pro ty, kterým záleží na maličkostech.

Sázkou na jistotu je efektní připevňovací zrcadlo kulatého tvaru, které váš každodenní život výrazně ulehčí. Je doplněno o LED podsvícení, díky kterému velice snadno dosáhnete dokonalého líčení, aniž byste museli kvůli každému tahu štětcem po očních víčkách běžet k dennímu světlu. Zrcátko se dá pohodlně připevnit na jakýkoli hladký povrch a vzít si ho tak můžete prakticky kamkoli si zamanete – můžete si jej umístit jak doma v koupelně, tak i kdekoli na cestách. Nabízí vám naprostou přesnost i při složitějších kosmetických úpravách – jinými slovy s tímto připevnitelným podsvíceným zrcátkem budete vždy dokonale nalíčená!

Vybrané Značky