Čistící prostředky

(0 hlasů)

Úvod   »   Dům a zahrada   »   Čistící prostředky

Znáte pořekadlo: „čistý domov = zdravý domov“? Nikdo jistě nechce žít ve špíně, a proto i vy doma jistě skladujete celou řadu čisticích prostředků, jež se čas od času stávají vašimi věrnými pomocníky při běžném úklidu. I pro nás je čistota vašich domovů na prvním místě, a protože chceme, abyste se doma cítili příjemně a pohodlně, připravili jsme pro vás obsáhlou nabídku nejrůznějších čistidel a dalších pomůcek, které doma jistě používáte i vy. Všechno přehledně na jednom místě, aniž byste museli zoufale pobíhat po obchodě. Netajíme se ani příjemnými cenami, které váš příjemný pocit z dobrého nákupu ještě umocní!

A co všechno skrývá naše více než pestrá a jistě různorodá nabídka? Hned v první řadě nutno zmínit celou řadu přípravků, které jsou určené k péči o koupelnu či WC. Naleznete zde několik přípravků značky SAVO – ať už hledáte prostředek, který oživí dřevěné povrchy či je vaším cílem dovést koupelnu či WC k naprosté čistotě.

Dále samozřejmě nechybí ani prací prášky či aviváže, které příjemně voní a prát s nimi je radost, nikoli povinnost, které se drtivá většina hospodyněk vyhýbá co možná nejširším obloukem. Nabízíme vám prací prášek jak v klasické suché formě, tak i ve formě gelu či gelových kapslí, které si získávají na stále větší oblíbenosti a nejedna žena na ně nedá dopustit. 

Do naší pestré nabídky přihodíme ještě osvěžovače vzduchu či osvěžovače oblečení, které využijete ve chvíli, kdy někam vyrážíte a váš oděv kupříkladu nelibě zapáchá kouřem z cigaret. Nechybí ani osvěžovače vzduchu ve formě gelových kuliček, které vydrží úctyhodně dlouhou dobu a se kterými bude vaše domácnost nádherně voňavá. Je-li vám tohle všechno málo, můžeme vám nabídnout i různorodé přípravky, se kterými okna umyjete jedním tahem, dále vám nabízíme i mopy na vytírání podlahy, díky kterým si tuto často neoblíbenou činnost jistě zamilujete. Máme nejen klasické mopy, tak i mopy s možností příjemného sklapování. 

Vybrané Značky