Filmy, knihy, hry

(0 hlasů)

Úvod   »   Filmy, knihy, hry

Filmy, knihy, hry – to je nekonečné množství nápadů i možností, mezi kterými si každý najde to svoje, co mu nejvíce vyhovuje. Snažili jste se uspokojit potřeby co možná nejširšího spektra z vás, a proto jsme připravili rozmanitou nabídku, kde si jistě i vy přijdete na své. Ať už jste nadšenými čtenáři, kteří se s radostí i napětím nechávají vtáhnout do děje psaných příběhů, nebo patříte mezi milovníky hudby, která doprovází vaše životy doslova na každém kroku, či se snad považujete za věčné dítě, které neodolá hrám se svými ratolestmi. Věříme, že každému z vás dokážeme nabídnout skutečně jen to nejlepší a že nám dovolíte stát se prostřednictvím našich výrobků součástí vašich životů.

Dětské knížky mají místo v každé době...
V kategorii knih narazíte na roztomilý sortiment dětských knížek, se kterými si zapamatujete první chvilky i roky vašich dětí. Sortiment čítá jak knížky určené pro chlapce i holčičky, tak i možnost vybírat mezi různými typy knih – můj první rok, mých prvních pět let, kniha zápisků a další. Chcete-li si navždy pamatovat nejkrásnější chvíle strávené s vašimi nejmenšími, neměli byste nad pořízením alespoň jedné knihy z našeho sortimentu dlouho váhat.

...o sbírce CD nosičů nemluvě
Hudební kategorie naopak potěší všechny příznivce ladných tónů. Připravili jsme nabídku jak pro malé, tak i pro dospělé a věříme, že si právě u nás dokážete vybrat. Kromě CD s lákavou hudbou zde naleznete i alba na CD vašich dětí, díky kterým si ještě více užijí rytmické tóny a zároveň budou mít svou první sbírku písniček neustále při sobě – ať už pojedou na víkend k tetě či na prázdniny k babičce.

Kolikátýho je?
Nutno zmínit i zajímavou nabídku kalendářů I v této kategorii si přijdou na své především budoucí či čerstvé maminky. Již na první pohled vás zaujme například těhotenský kalendář, díky kterému se zaznamenáte všechny pocity i dojmy z nejkrásnějšího období vašeho života.

Vybrané Značky