Úvod   »   Filmy, knihy, hry   »   Audioknihy

Řadíte se mezi lidi, jež nejenže rádi čtou knihy, ale i poslouchají? Zkuste se ponořit do světa fantazie a vtáhnout do příběhu prostřednictvím audioknih. Ty jsou určeny nejen dětem, ale i dospělým. Mezi knižní produkci má své místo i mluvené slovo a neustále roste počet zájemců o audionahrávky, které jsou mnohdy načteny známými osobnostmi. Audioknihy jsou nahrané a mluvené knihy, jež vznikají prostřednictvím knižní předlohy. 
Audioknihy si všichni bez ohledu na věk či pohlaví. Mimo klasických pohádek pro malé posluchače můžete na vengo.cz najít nejrůznější díla klasické české a světové literatury. Seznamte se kupříkladu s romantickým příběhem o ženském prožívání vztahů „Matky to chtěj taky“ nebo s audioknihou „Leona“, kde se mladá a krásná Leona zamiluje do nadaného malíře ženských aktů. Naše pestrá nabídka obsahuje nejen romány, ale i povídky, rozhlasové hry, pohádky pro děti, detektivky, filozofická či duchovní díla a další. 

Proč si pořídit audioknihu?
Lidé se dělí do několika skupin. Zatímco někteří se zaměřují na čtení, jiní naopak rádi poslouchají. Pokud patříte mezi lidi trpící například dyslexií, je preferováno spíš učení poslechem. V rámci efektivity je vhodné se zamyslet právě nad tím, do které skupiny patříme, a co je pro nás přijatelnější. Přijímání nových informací formou audio může být pro mnohé efektivnější. To je jen jeden z důvodů, proč jsou audioknihy tak preferované. 
Jsou rovněž výtečným doplňkem k upevnění znalostí, získaných dříve čtením. Poslechnout si knihu můžete navíc kdykoliv, přesto, že máte rozdělanou nějakou práci. Samozřejmě mnohem lepší je udělat si na poslech čas a plně se soustředit, ale ne vždy je to možné. Proto si můžete knihu pustit a provádět například domácí či zahradní práce. V nepřeberném množství audioknih na vengo.cz si každý najde svůj oblíbený žánr – račte vstoupit do říše fantazie. 

Vybrané Značky