Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/clients/client0/web2/web/bin/produkty.php on line 128

Broučci MP3

Úvod   »   Filmy, knihy, hry   »   Audioknihy   »   Broučci MP3
Broučci MP3

(0 hlasů)

Broučci MP3

Cena: 69,00 Kč
DO OBCHODU

Broučci - půvabné vyprávění o svatojánských broučcích, jehož autorem je Jan Karafiát, na této audioknize předčítají Karel Höger, Jiřina Bohdalová, František Filipovský a další.

Dramatizace jednoho ze základních děl české dětské literatury - pohádkového vyprávění evangelického kněze Jana Karafiáta o Broučkovi, o jeho tatínkovi a mamince, o jeho kamarádce Berušce, o jejím tatínkovi Kmotříčkovi a mamince Kmotřičce, o tetě Janince a dalších broučcích. . V nahrávce můžete slyšet Jaroslava Marvana, Jiřinu Bohdalovou, Františka Smolíka, Františka Filipovského a další.
Málokterá knížka pro dětské čtenáře se drží na knižním trhu tak dlouho, jako Broučci Jana Karafiáta, který je vydal vlastním nákladem v r. 1876. Důvodů je víc, především však půvab a jednoduchost respektive srozumitelnost (pro děti tak důležitá) Karafiátova textu, v němž přenesl lidský život do světa broučků - světlušek.
Přes náboženské aspekty knihy se k ní hlásily všechny generace českých čtenářů a k její popularitě přispěly také ilustrace Jiřího Trnky i pozdější seriál TV večerníčků. Supraphon má ve svém archivu hned tři verze dramatizací Broučků, tato audiokniha vám nabízí druhou z nich.

Obchod:
audioteka.cz
Autor:
Jan Karafiát
Délka:
0 hod. 54 min.
Interpret:
Karel Höger;Jiřina Bohdalová;Drahomíra Fialková;František Filipovský;Libuše Havelková;Vlasta Janoušk
Dostupnost:
skladem

Vybrané Značky