Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/clients/client0/web2/web/bin/produkty.php on line 128

Emoční kód úspěchu MP3

Úvod   »   Filmy, knihy, hry   »   Audioknihy   »   Emoční kód úspěchu MP3
Emoční kód úspěchu MP3

(0 hlasů)

Emoční kód úspěchu MP3

Cena: 199,00 Kč
DO OBCHODU

Emoční kód úspěchu - audiokniha přináší zbrusu nový pohled na emoční stránku člověka. Autor Jiří Vokáč Čmolík a Monika Urbanová.

Jasně vysvětluje vzájemné působení negativních emocí s dalšími rovinami života – zdraví, vztahy, prosperita. Čtenář získává rychlý přehled, jakým způsobem s emocemi pracovat a zároveň rozšiřuje své poznatky o novým rozměr z pohledu epigenetiky a kvantové fyziky. Základem spokojeného života jsou „zdravé“ a „dějící“ se emoce, na základě jichž získáte potřebnou stabilitu a vlastní Emoční kód úspěchu.

Jiří Vokáč Čmolík
Transformační lídr, autor bestsellerů Trhák, Mít či, nemít PENÍZE, Emoční kód úspěchu a dalších knih, kterých se v současné době prodalo přes 45.000 výtisků. Certifikovaný lektor Master of F.I.T. (Firewalk Instructor Training). Autor transformačních programů Neurorestart, které úspěšně expandují na zahraniční trhy. Jeho programy prošlo už více než 12.000 účastníků.

Monika Urbanová
Autorka Epigen terapie, spoluautorka knihy Emoční kód úspěchu. Je propojením psychologie, alternativních směrů, k celostního přístupu k člověku. Vyhledává nejnovější trendy
v těchto oblastech.
Účastnila se řady specializovaných výcviků, je držitelkou celé řady certifikátů (Koučing, EFT, NLP, REIKI, Mentální léčba, Aromaterapie, Autopatie ect.). Je členkou mezinárodní asociace terapeutů.

Pro získání přístupu k bonusovému obsahu zašlete žádost a číslo objednávky na email support@neurorestart-institute.com.

Obchod:
audioteka.cz
Autor:
Jiří Vokáč Čmolík;Monika Urbanová
Interpret:
Jiří Vokáč Čmolík;Monika Urbanová
Délka:
6 hod. 32 min.
Dostupnost:
skladem

Vybrané Značky