Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/clients/client0/web2/web/bin/produkty.php on line 128

Hlas rozumu - Zaklínač I. Poslední přání (bonus) MP3

Úvod   »   Filmy, knihy, hry   »   Audioknihy   »   Hlas rozumu - Zaklínač I. Poslední přání (bonus) MP3
Hlas rozumu - Zaklínač I. Poslední přání (bonus) MP3

(0 hlasů)

Hlas rozumu - Zaklínač I. Poslední přání (bonus) MP3

Cena: 149,00 Kč
DO OBCHODU

Hlas rozumu - Zaklínač I. Poslední přání (bonus) - audiokniha obsahuje krátkou povídku ze sbírky Zaklínač I. Poslední přání. Účinkují Jiří Plachý, Jiří Dvořák a další. Mistr zvuku: Jan Kocian.

Ukázková povídka ze souboru Zaklínač I. Poslední přání. Stáhněte zdarma a poslechněte si tuto ochutnávku ze superprodukce Audiotéky!
Povídka Hlas rozumu se vine jako úvodní nit všemi šesti povídkami souboru Poslední přání. Část z ní je přítomna v úvodu každého z šesti dílů, jako celek si ji však můžete poslechnout zcela zdarma.

Polský autor Andrzej Sapkowski vytvořil živoucí fantasy svět, ve kterém sledujeme osudy Geralta z Rivie, zaklínače, bělovlasého zabijáka monster a magických tvorů. V hlavních rolích v audioknize uslyšíte Jiřího Plachého jako vypravěče a Jiřího Dvořáka jako Geralta.

O audioknize:
Zaklínač Geralt je hlavní postavou povídek a pětidílné románové ságy Andrzeje Sapkowského, které společně vydají na sedm knih. První povídkovou knihu Zaklínač I. Poslední přání přináší Audiotéka v šesti dramatizovaných audioknihách s desítkami herců, unikátními zvukovými efekty a původní hudbou Petra Hanzlíka v režii Jakuba Taberyho.

Obsazení audioknihy Zaklínač:
Jiří Plachý - vypravěč
Jiří Dvořák - Geralt
Petr Halíček - Velerad
Petr Mikeska - Foltest
Ivo Theimer - Ostrit
Libor Jeník - Segelin
Dále účinkují Aleš Říha, Václav Šanda a Ivan Čermák.

Hudba: Petr Hanzlík
Režie: Jakub Tabery

Original text © 1993 by Andrzej Sapkowski Czech edition © 1999 by Leonardo Czech translation © 1999 by Stanislav Komárek and Jiří Pilch

Knižní předloha k této audioknize k zakoupení na www.KNIHCENTRUM.cz.

Obchod:
audioteka.cz
Autor:
Andrzej Sapkowski
Interpret:
Jiří Plachý;Josef Dvořák;Miroslav Táborský;Jakub Saic;Ivan Čermák
Délka:
0 hod. 23 min.
Dostupnost:
skladem

Vybrané Značky