Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/clients/client0/web2/web/bin/produkty.php on line 128

Hurvínkovy přírodozpytné výlety MP3

Úvod   »   Filmy, knihy, hry   »   Audioknihy   »   Hurvínkovy přírodozpytné výlety MP3
Hurvínkovy přírodozpytné výlety MP3

(0 hlasů)

Hurvínkovy přírodozpytné výlety MP3

Cena: 99,00 Kč
DO OBCHODU

Hurvínkovy přírodozpytné výlety - příhody neposedného zlobivce Hurvínka, jeho kamarádky Máničky, psa Žeryka a taťuldy Spejbla v klasickém podání Miloše Kirschnera, Heleny Štáchové a dalších.

Další titul archivních nahrávek protagonistů Divadla S+H /bývalého ředitele a dlouholetého interpreta Spejbla a Hurvínka a současné ředitelky divadla, Heleny Štáchové, interpretky Máničky a tety Kateřiny/ nabízí čtyři scénky, jejichž společným jmenovatelem je Hurvínkovo "objevování" přírody. Že se tak děje za účasti taťuldy Spejbla a všudypřítomné Máničky a je při tom spousta legrace, není třeba dodávat.
Úmyslně zavádějící titul první scénky se zkratkou OP naznačuje, za koho by mohl být Hurvínek považován. Nejde však o "opa", nýbrž o "ochránce přírody", což je téma, které umí Miloš Kirschner v dialogu Spejbla a Hurvínka rozvinout nejen s příznačným humorem, ale i se špetkou didaktického podtónu i dnes velmi aktuálního. Klasickou scénkou je pak Syslus modrobulvus, mistrná slovní kreace, na kterou dodnes vzpomínají už dvě generace posluchačů.

Obsah:
1. Je Hurvínek OP?
2. Oběd v přírodě
3. Syslus modrobulvus
4. Tur domácí

Obchod:
audioteka.cz
Autor:
Josef Barchánek;Helena Štáchová;Vladimír Straka;Irena Straková
Interpret:
Miloš Kirschner;Helena Štáchová
Délka:
1 hod. 5 min.
Dostupnost:
skladem

Vybrané Značky