Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/clients/client0/web2/web/bin/produkty.php on line 128

Meditace 1 MP3

Úvod   »   Filmy, knihy, hry   »   Audioknihy   »   Meditace 1 MP3
Meditace 1 MP3

(0 hlasů)

Meditace 1 MP3

Cena: 175,00 Kč
DO OBCHODU

Meditace 1 - audiokniha obsahuje meditace zaměřené na uvolnění vnitřního napětí. Účinkuje autorka, Eva Kalivodová Štichová.

Zaposlouchejte se do slov doprovázených hudbou, která vás povedou do vlastního nitra, kde budete moci následně pracovat sami na sobě. Během svého života se setkáváme s mnohými lidmi a komunikací s nimi se učíme "životu". Meditace vám pomohou narovnat pokřivené nitky ve vás samotných tak, abyste mohli kráčet dál lehčeji a volněji. Meditace jsou vhodné pro všechny, kteří mají zájem na sobě pracovat.

Co je meditace
Slovo meditace vzniklo z latinského "meditatio", které znamená "rozjímání". Meditace je známý způsob, jak poznat svou vlastní podstatu a lépe porozumět sám sobě. Utišením své mysli a správným soustředěním pozornosti do svého nitra objevujeme klid, harmonii a radost, které se mohou stát trvalou součástí našeho života.
Meditace by neměla být útěkem od každodenních povinností, ale prohloubením důvěry v naše vlastní schopnosti, které obohacují náš pohled na svět a dávají nám vnitřní sílu přijmout jej v jeho mnohotvárnosti i s jeho nedokonalostmi.

Odpuštění
Jestliže jsme k něčemu připoutání, nemůžeme se z toho radovat, protože se bojíme, že budeme nešťastní, kdy to ztratíme. To se vztahuje na materiální zázemí, koníčky, práci a někdy i na takové "hodnoty" jako je zloba. V nové uvědomění je tedy správné věci mít, pokud jsme si jisti, že je naše ego nepotřebuje. To samé se vztahuje na lidi. Potřeba jakéhokoliv druhu vytváří provazy, které nás připoutávají k lidem a jsou příčinou toho, že s nimi emocionálně manipulujeme. Bezpodmínečná láska nevytváří žádné provazy, nechává ostatní naprosto svobodné a být sami sebou. Pojďte se zaposlouchat do mluveného slova s doprovodem hudby, aby vám pomohly při řešení vašich životních situací.

Strach
Většina z nás má v sobě uvězněné ztracené a ublížené pocity, jež mohou pramenit z jakéhokoliv období našeho života. Kdykoli ve svém těle pociťujeme bolest, můžeme si být jisti tím, že bolest způsobuje trhlinu v proudu naší energie. Když se cítíme být ublíženi, ustrašení, plní zloby, závisti, žárlivosti, umínění nebo ne dost dobří, znamená to, že část našeho já je stále uvězněná a vytváří v našem životě problémy. Naslouchejte své duši a nechte se vést do míst, kde dojdete pomoci. Univerzum vám nabízí svou pomoc. Je jen na vás, zda tuto pomoc přijmete či nikoli.

Vnitřní dítě
V každém z nás je ukryto vnitřní dítě, které si chce hrát, potřebuje lásku, něhu, pohlazení. K této životní hře nepotřebujeme druhou osobu, potřebujeme být sami sebou tady a teď. Naše kroky vedou do našeho nitra tam, kde je ukryto naše vnitřní dítě. Budeme stále stejní, přesto jiní, možná více spokojenější. Pohlaďte své vnitřní dítě, probuďte je, nechte se vést tóny, které pohladí vaši duši. Vnitřní dítě skryté ve vás samotných se probudí, poroste, až dosáhne vašich rozměrů. Čeká vás otevřená náruč štěstí, která se do vašeho života promítne v podobě úsměvu na tváři, milého slova, možná i činů. Zaposlouchejte se do tónu, které pohladí vaši duši a vnitřní dítě naplní štěstím.

Obsah:
1. Odpuštění
2. Strach
3. Vnitřní dítě

Obchod:
audioteka.cz
Autor:
Eva Kalivodová Štichová
Interpret:
Eva Kalivodová Štichová
Délka:
1 hod. 16 min.
Dostupnost:
skladem

Vybrané Značky