Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/clients/client0/web2/web/bin/produkty.php on line 128

Míša Kulička v rodném lese MP3

Úvod   »   Filmy, knihy, hry   »   Audioknihy   »   Míša Kulička v rodném lese MP3
Míša Kulička v rodném lese MP3

(0 hlasů)

Míša Kulička v rodném lese MP3

Cena: 69,00 Kč
DO OBCHODU

Míša Kulička v rodném lese - dobrodružství medvídka z pera Josefa Menzela na této audioknize Helena Štáchová.

Půvabné dětské knížky Josefa Menzela (otce filmového režiséra Jiřího Menzela), jejichž hrdiny jsou Míša Kulička, jeho maminka medvědice Barbora a popletený strýček Vasil, mají své malé čtenáře už půlstoletí. K jejich oblibě přispěl nemalou měrou také výtvarník Jiří Trnka, který Menzelovo vyprávění plné pohody a jemného humoru vyzdobil svými ilustracemi. Díky Trnkovi dostal medvídek Míša Kulička také loutkovou podobu ve "večerníkovském" seriálu televize. Hlas mu tehdy propůjčila herečka Helena Štáchová známá především jako interpretka Máničky a tety Kateřiny v Divadle Spejbla a Hurvínka, jehož je nyní ředitelkou.
A právě Helena Štáchová je vypravěčkou příběhů Míši Kuličky v tetralogii, kterou Supraphon uvádí prvním titulem - Míša Kulička v rodném lese. Mistrovskou interpretaci vypravěčky "vybarvil" svou hudbou skladatel Vadim Petrov, který řízení sedmičlenného studiového orchestru svěřil dirigentu Mario Klemensovi. Výsledkem je titul, který v řadě určené malým posluchačům, patří k tomu nejlepšímu v katalogu firmy.

Obsah:
1. První den svobody
2. Vasilovo probuzení
3. Začarovaný dům
4. Štěstí se obrací
5. Vasilovo poslední přání

Obchod:
audioteka.cz
Autor:
Josef Menzel
Interpret:
Helena Štáchová
Délka:
1 hod. 8 min.
Dostupnost:
skladem

Vybrané Značky