Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/clients/client0/web2/web/bin/produkty.php on line 128

Řiďte si svůj život tak, jak sami chcete - CD - Spilko Karel

Úvod   »   Filmy, knihy, hry   »   Audioknihy   »   Řiďte si svůj život tak, jak sami chcete - CD - Spilko Karel
Řiďte si svůj život tak, jak sami chcete - CD - Spilko Karel

(0 hlasů)

Řiďte si svůj život tak, jak sami chcete - CD - Spilko Karel

Cena: 315,00 Kč
DO OBCHODU

Začněte si konečně plnit svá přání a cíle - změňte svůj život tím, že jej ovládnete a začnete si tvořit vše, co si přejete. Tak, jak mají vliv vesmírné zákony na úspěch v osobním životě, stejný vliv mají i na všechny ostatní oblasti našeho života - podnikání, kariéru a vztahy.
Tímto poslechovým CD získáte informace pro to, jak provést změny ve svém životě. Poznatky a metody tvorby reality, které jsou vám zde nabízeny, jsou základem a odrazovým můstkem ke všemu, po čem lidé v životě touží. Materiál je určen pro všechny, kteří si chtějí plnit svá přání a cíle, provést změnu v osobním životě, chtějí ovládat svoji realitu místo toho, aby ovládala ona je, stát se tvůrci svého života a konečně žít život, jaký si přejí. Jedná se o originální informace a metody, které jsou úspěšně vyzkoušeny v praxi. Na jejich základě jste schopni transformovat jakoukoliv oblast života, kterou si vyberete. CD obsahuje veškerou teorii, kterou budete potřebovat k pochopení a ovládnutí svého života.

Obchod:
bux.cz
Datum uvedení:
2012-09-01
Autoři:
Spilko Karel
Dostupnost:
skladem

Vybrané Značky