Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/clients/client0/web2/web/bin/produkty.php on line 128

Straka v říši entropie MP3

Úvod   »   Filmy, knihy, hry   »   Audioknihy   »   Straka v říši entropie MP3
Straka v říši entropie MP3

(0 hlasů)

Straka v říši entropie MP3

Cena: 199,00 Kč
DO OBCHODU

Straka v říši entropie - jedna z nejnápaditějších dětských knih oceněná Magnesií Literou za rok 2011 - to je knižní debut Markéty Baňkové. Audioknihu čtou Jiří Lábus, Ivan Trojan, Libuše Šafránková, Barbora Hrzánová, Arnošt Goldflam, Libuše Švormová.

Straka v říši entropie jsou bajky pro dospělé i děti. Zvířata v nich luští záhady existence a fungování světa. Zjistíme například, proč se hroch udrží na vodní hladině i proč někteří samci nepohrdnou samičkou z igelitu, nebo jak i přes zákon setrvačnosti zatočit s jezevcem notorikem.
Vzrušující témata podstaty vesmíru, která jinak bývají pro laika příliš složitá, jsou zde podána lehce, jakoby mimochodem.
Audiokniha humornou formou přibližuje klasické fyzikální zákony, které pochopí malé děti, ale dotýká se i náročných témat fyziky moderní doby, určené starším dětem a dospělým. Vhodná je pro rodiče, kteří čtou dětem, ale současně hledají i něco pro sebe. Zaujme také čtenáře, které fyzika nezajímá, nebo z ní mají dokonce strach – ti najdou především grotesku, jejíž hrdinové po cestě vědy docházejí k filosofii.

Obsah:
1. Hrochovy slasti a strasti (Archimedův zákon) čte Jiří Lábus
2. Králík a zákony přežití (Termodynamika) čte Ivan Trojan
3. Poradna slípky Jarmily (Setrvačnost) čtou Libuše Šafránková a Barbora Hrzánová
4. Tlusťochova přitažlivost (Gravitace) čtou Libuše Švormová a Arnošt Goldflam

Knižní předloha k této audioknize k zakoupení na www.KNIHCENTRUM.cz

Obchod:
audioteka.cz
Autor:
Markéta Baňková
Interpret:
Jiří Lábus;Ivan Trojan;Libuše Šafránková;Barbora Hrzánová;Arnošt Goldflam;Libuše Švormová
Délka:
1 hod. 20 min.
Dostupnost:
skladem

Vybrané Značky