Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/clients/client0/web2/web/bin/produkty.php on line 128

Zvuky ve tmě MP3

Úvod   »   Filmy, knihy, hry   »   Audioknihy   »   Zvuky ve tmě MP3
Zvuky ve tmě MP3

(0 hlasů)

Zvuky ve tmě MP3

Cena: 99,00 Kč
DO OBCHODU

Zvuky ve tmě – audiokniha obsahuje hororové povídky, jejichž autory jsou Bram Stoker a H. P. Lovecraft. Čtou Petr Šmíd.

9 Kroků k Temnotě #3

Třetí krok k temnotě s názvem Zvuky ve tmě opět začíná povídkou amerického mistra hrůzy Howarda Phillipse Lovecrafta. Tentokrát jde o Hudbu Ericha Zanna z roku 1921. Sám autor ji považoval za jedno ze svých nejlepších a děl a po právu je dodnes zařazována do nejrůznějších antologií hororu. Druhá povídka je z pera Brama Stokera z irského Dublinu. Ano, TOHO Stokera, autora epistolárního románu Drákula – vůbec prvního zpracování upírské legendy v literární, románové tvorbě. Jeho povídka Soudcův dům z roku 1914 vyniká především hutnou atmosférou strachu. Obě povídky čte Petr Šmíd a podkresluje je hudba Marka Mrkvičky.

Obsah:
1. Hudba Ericha Zanna
2. Soudcův dům

9 KROKŮ K TEMNOTĚ
Soubor více jak dvaceti hororových povídek anglosaských autorů, především z doby viktoriánské Anglie, je odpovědí na vlnu dotazů na další horory po vydání dvou audioknih H. P. Lovecrafta a zároveň uskutečněním dlouho plánovaného projektu, jehož hlavními hybateli a aktéry nejsou hvězdy, ale začínající umělci a studenti. Povídky jsou uspořádány na deseti audioknihách a název celé kolekce „9 Kroků k Temnotě“ vychází z toho, že všech devět směřuje k té poslední, desáté, s názvem „Temnota“. Přestože jsou určeny jen ke stažení prostřednictvím aplikace AUDIOTEKA, jsou vybaveny kompletní sérií grafických návrhů Karla Cettla a Veroniky Hlinkové, které je možné stáhnout z webu www.audioberg.cz.

Obchod:
audioteka.cz
Autor:
Howard Phillips Lovecraft
Interpret:
Petr Šmíd
Délka:
1 hod. 20 min.
Dostupnost:
skladem

Vybrané Značky