Úvod   »   Filmy, knihy, hry   »   Filmy

Nalít si skleničku něčeho dobrého, připravit talíř pochutin, pohodlně se usadit v křesle, natáhnout nohy na stůl a pustit si nějaký zajímavý film – tak takhle nějak či hodně podobně si mnoho z vás představuje ideálně strávený večer. Zvláště pokud je venku nevlídné počasí, kdy by člověk ani psa nevyhnal a není co jiného dělat, je volba líbivého filmu vaší sázkou na jistotu.

Mít po ruce alespoň jeden lákavý kousek proto není nikdy na škodu. Jen si to představte – plány na večer na bodu mrazu, venku sychravo, kamarádi někde na cestách a v televizi jako na potvoru ani jeden zajímavý pořad, který by stál za trochu pozornosti. A co dělat v takové chvíli? Zpravidla usednete k internetu a vyberete si film, jenže než se stáhne, trvá to věčnost. Není se proto čemu divit, že to nejeden z vás vzdá – a úplně zbytečně! V podstatě by stačilo mít pro chvíle nouze v záloze poutavý film z naší nabídky, jenž by vás zaujal či doslova zarazil do sedačky – vyberte si nějaký!

Nezáleží ani tak na tom, zda dáváte přednost sladkým romantickým filmům, upřednostňujete děsivé horory či se rádi zasmějete s bláznivou komedií – každý si dokáže najít takový film, který jeho pozornost upoutá samotným názvem. Budete-li mít kdykoli po ruce film z našeho sortimentu, již nikdy nebudete nuceni trávit nudné večery, ba naopak – zasmějete se, popláčete si nebo se budete k smrti bát, což je mnohem lepší než čas promarněný sezením u nezajímavého pořadu v televizi. Navíc se nebudete muset rozčilovat kvůli pomalému stahování, během kterého stihnete sníst misku brambůrků a nalít do sebe dvě skleničky červeného – potom jste tak akorát zralí jít si lehnout.

Věříme, že naše nabídka dokáže hravě splnit očekávání i představy těch nejnáročnějších z vás, ať už se rozhodnete vsadit na komedii pnou srandy či horor, kde je každá scéna děsivá a strašidelná.

Vybrané Značky