Úvod   »   Filmy, knihy, hry   »   Kalendáře

Kalendář má doma na poličce či na psacím stole úplně každý. Mnoho z vás jej považuje za samozřejmost, které netřeba věnovat jakoukoli pozornost, pro jiné je to naopak nedocenitelný pomocník, který jim pomáhá udělat si přehled v čase, zaznamenávat důležité schůzky a stává se pro ně druhým mozkem – ve chvíli, kdy se vám podaří zapomenout na výročí či pracovní schůzku, kalendář vám věrně tento termín připomene. I my si důležitost kalendářů plně uvědomujeme, přesto se naše nabídka netýká klasických organizérů, na které jste zvyklí, a které doprovází vaše životy úplně každý den. Připravili jsme si pro vás nabídku netypických potažmo netradičních kalendářů, které lákají nejen svým vzhledem, ale především účelem, za kterým byly vyrobeny. Necháte se inspirovat?

Tak kdy se narodí?
Všechny budoucí maminky zaručeně nadchne náš sortiment čítající takzvané těhotenské kalendáře, které s nimi budou prožívat každičký den tohoto nádherného období. Pomocí těchto kalendářů tak můžete zachytit sebemenší vývoj vašeho děťátka – od první fotografie na ultrazvuku, přes fotky vašeho rostoucího bříška až po jeho narození. Kalendář se tak stane velice příjemnou vzpomínkou na období, které si drtivá většina maminek i přes všechny nevolnosti a bolesti maximálně užívá. Narození miminka je dlouho očekávaný okamžik – zaznamenávejte si všechny důležité okamžiky, abyste na ně nikdy nezapomněli a mohli si je kdykoli připomenout. Kalendář jako třešničku na dortu obsahuje i užitečné a vítané rady a informace, které budoucím maminkám jistě přijdou vhod.

Zaznamenejte si nejen báječná "poprvé"
A u miminek ještě chvíli zůstaneme – společně se podívejme na další kalendář z naší nabídky, který si určitě zaslouží vaší pozornost. Řeč je o kalendáři prvního roku vašeho miminka. Jakmile se miminko narodí, prožívají s ním rodiče všechno poprvé – první návštěvu u lékaře, první koupání, první přebalování – zkrátka je pro vás pro všechny všechno poprvé. Proč si tedy tato „poprvé“ nezaznamenat, abyste nikdy nezapomněli na ty úplně první okamžiky s vaším miminkem?

Vybrané Značky