Úvod   »   Filmy, knihy, hry   »   Knihy

Knihy představují nedílnou součást života drtivé většiny z vás. Nemusíte být nutně nadšenými čtenáři, jejichž sbírka v knihovně by čítala hned několik desítek výtisků, na kterých byste pravidelně utírali prach a svědomitě se o ně starali. Ne – knihy ale doprovází vaše životy již od útlého věku, přes studentská léta až do dospělosti či stáří, kdy si stále častěji nacházíte alespoň chviličku času, abyste se mohli nechat doslova vtáhnout do děje zajímavého příběhu. Ať tak či onak minimálně jednu knížku jste za život přečetli všichni. Proto si vám dovolujeme představit naší nabídku knih a knížek, mezi kterými si tu svou dokáže najít úplně každý bez ohledu na jeho věk – ať už hledáte knížku pro malé dítě, zarytého studenta či jen chcete zajímavou knihou obdarovat blízkého v nejlepších letech.

V první řadě nutno zmínit knížky pro nejmenší, se kterými bude i vaše dítko s radostí a zájmem poznávat písmenka za pomoci kreslených obrázků, jež jistě zaujmout jeho pozornost. Dětské knížky mají kromě zábavné formy i jeden velice důležitý úkol – nenásilným způsobem učí děti zacházet s něčím křehkým, zároveň díky nim poznávají základní věci, jako jsou zvířátka či barvy, které se společně s rodiči nebo i samy snažní rozpoznávat. Ani my na vaše nejmenší samozřejmě nezapomínáme, naleznete u nás knížky plné barev a zábavy, se kterými si chvilky radosti užijí nejen vaše děti, ale možná i vy.

Ještě chvilku zůstaneme u těch nejmenších – potažmo úplně nejmenších, tedy miminek a batolat. Stále oblíbenějším druhem knih jsou takzvané památkové knížky. U nás naleznete například knihu s názvem „Mých prvních pět let“, která vám pomůže uchovat a zapamatovat si ty nejdůležitější chvíle v životě vašeho dítěte od prvního dne narození, přes první krůčky, první slovo, první společné zážitky až po páté narozeniny. S touto knihou tak nikdy nezapomenete na začátek života vašich nejdůležitějších – a pokud zapomenete, tato kniha vám to milerád hravě připomene!

Vybrané Značky