Chovatelství

(2 hlasy)

Úvod   »   Hobby   »   Chovatelství

Přinášíme vám rozmanitý sortiment chovatelských potřeb a krmiva, pro vaše domácí mazlíčky. Krmivo najdete u nás od různých dodavatelů, včetně kvalitních mističek. Pro příjemnou a bezproblémovou procházku můžete u nás vybrat i z několika druhů vodítek. Veškerý sortiment, pro vaše mazlíčky najdete právě u nás. 

Své auto při převozu zvířete můžete chránit použitím vhodného ochranného přehozu na zadní sedadla. Zvýšené bezpečnosti by se mělo dostat i samotnému zvířeti, proto neváhejte použít ochranné pásy. Pro menší zvířata pak přepravní boxy. Důležité je myslet i na pitný režim, proto v naší nabídce najdete zásobník a misku v jednom. Pomocí připevněného háčku je možné zásobník i zavěsit. 

I domácí mazlové musejí dodržovat určitá hygienická pravidla. K tomu poslouží gelové podložky před toaletu, šampóny, hřebínky a dokonce ručníky. Ručník nevyužijete pouze po koupeli, ale také na utření bříška a tlapek po příchodu z venku domů. 

Pamlsky nejen pro mlsné jazýčky, ale také za odměnu. Nekrmte své domácí mazlíky lidským jídlem a předejte zdravotním potížím a zubnímu kazu. Nabízíme vám různé druhy pamlsků. Dopřejte i vy vašemu čtyřnohému kamarádovi desert v podobě kuřecího, králičího, jehněčího či hovězího. Ten si určitě pochutná a neohrozíte jeho zdraví. Naopak dostane vše potřebné pro zdravý vývoj kostí, zubů a hezkou srst. 

Pozor na blechy a klíšťata. Tomuto nepříjemnému problému se dá předcházet a to tím, že opatříte vaší kočce i psovi antiparazitární obojek. Ten odežene dokonce i otravný hmyz, jako jsou komáři. V případě, že se již potýkáte, s tímto problém, vyzkoušejte sprej Frontaline. Tento roztok je vhodný k léčbě, ale i prevenci proti blechám a klíšťatům u psů a koček. 

Vybrané Značky