Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/clients/client0/web2/web/bin/produkty.php on line 128

Royal Canin Kitten British Shorthair 2kg

Úvod   »   Hobby   »   Chovatelství   »   Kočky   »   Krmivo a vitamíny pro kočky   »   Royal Canin Kitten British Shorthair 2kg
Royal Canin Kitten British Shorthair 2kg

(0 hlasů)

Royal Canin Kitten British Shorthair 2kg

Cena: 529,00 Kč
DO OBCHODU

Vyvážené a kompletní krmivo

Vhodné pro koťata bristké krátkosrsté kočky do 12 měsíců věku.Britská krátkosrstá kočka

Britská krátkosrstá kočka je obzvláště obdivována pro své silné kosti a svaly. Toto krmivo pomáhá podporovat zdravý růst díky upravenému obsahu bílkovin a vyváženému příjmu minerálů a vitamínů, podporuje přirozenou obranyschopnost díky exkluzivnímu komplexu antioxidantů, rovnováhu střevní flóry a udržuje optimální zažívání díky prebiotikům a vysoce stravitelným proteinům (L.I.P.*).

“Moonstone 7”, granule speciálně navržená pro kotě britské krátkosrsté kočky. Usnadňuje uchopení a podporuje kousání.

 

    


 

ROYAL CANIN®

ROYAL CANIN® se řídí základním principem, kdy potřeby koček a psů jsou vždy na prvním místě, s individuálním přístupem a respektem jejich přirozených potřeb. Neustále zlepšujeme naši činnost a receptury díky úzké spolupráci s veterinárními lékaři, profesionálními chovateli a vědeckými pracovníky po celém světe s cílem prohlubovat porozumění specifických potřeb koček a psů. 

Naším posláním je vyvíjet nutriční řešení přizpůsobené na míru specifickým potřebám a tím zlepšovat kvalitu každodenního života koček a psů a vytvořit lepší svět pro kočky a psy.

PŘÍSTUP ROYAL CANIN

Posláním Royal Canin byla vždy Zdravá výživa. Charakterizuje ji přesná vyváženost mezi přibližně 50 živinami (bílkoviny, lipidy, sacharidy, aminokyseliny, mastné kyseliny, minerální soli, vitaminy a stopové prvky). Formulace našeho krmiva je jako složitá skládačka, jejíž tvorba umožňuje zaručit stálý výživový vzorec respektující přesné a specifické potřeby koček a psů.

Toto je jediným striktně vědeckým postupem, protože zvíře klade do srdce procesu formulace: skutečně, použité ingredience jsou vybrány kvůli kvalitě živin, které poskytují a jejich výživovému užitku. Filozofie výživy Royal Canin vylučuje všechny postupy, jejichž tendencí je zdůrazňovat suroviny známé pro jejich chuťové vlastnosti (jehně, losos, lovná zvěř, atd..).
Složení

Dehydratované drůbeží bílkoviny, rýže, rostlinný bílkovinný izolát*, živočišné tuky, kukuřice, kukuřičný lepek, hydrolyzované živočišné bílkoviny, rostlinná vláknina, minerální látky, sušená řepná dužina, rybí tuk, sojový olej, kvasnice, semena a slupky psyllia (0.5% ), frukto-oligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannan-oligosacharidů), brutnákový olej, výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzované korýši (zdroj glukosaminu), hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu). 
Nutriční doplňkové látky

Vitamín A: 28900 IU, Vitamín D3: 800 IU, E1 (Železo): 38 mg, E2 (Jód): 3.9 mg, E4 (Měď): 7 mg, E5 (mangan): 50 mg, E6 (Zinek): 150 mg, E8 (Selen): 0.07 mg, L-karnitin: 50 mg - Konzervanty - Antioxidanty.

 

Analytické složky: Bílkoviny: 38% - Oleje a tuky: 20% - Popel: 7% - Vláknina: 2.2%.

 

*L.I.P.: bílkoviny vybrané pro svou vysokou stravitelnost.


 

Obchod:
superzoo.cz
Speciální krmivo:
Klasické
Zdraví:
Citlivé trávení
Kvalita:
***** Superpremium
Složení a příchuť:
rýže
Stáří kočky:
kotě
Váha:
2kg, 0,4kg
Dostupnost:
skladem

Vybrané Značky