Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/clients/client0/web2/web/bin/produkty.php on line 128

Flexi Design XS Lanko 3m/8kg modré

Úvod   »   Hobby   »   Chovatelství   »   Psy   »   Vodítka pro psy   »   Flexi Design XS Lanko 3m/8kg modré
Flexi Design XS Lanko 3m/8kg modré

(0 hlasů)

Flexi Design XS Lanko 3m/8kg modré

Cena: 199,00 Kč
DO OBCHODU

Vodítko Flexi Design XS Lanko 3m/8kg modréModerní samonavíjecí vodítko s lankem řady Flexi Design, které spojuje skvělý vzhled, pohodlné ovládání a funkčnost. Samonavíjecí systém zajištuje vždy nataženou šňůru, která se tak nikde nezamotá. Rychlobrzda lze ovládat pouze palcem, což umožní pohodlnou kontrolu nad Vašim psem. Vodítko je vybaveno kvalitní chromovanou karabinou. Flexi Vario je nová generace samonavíjecích vodítek pro pejsky a další domácí mazlíčky od renomovaného výrobce FLEXI.K jejich hlavním přednostem patří:  • Rychlobrzda - díky které můžete okamžitě reagovat na jakékoliv situace.

  • Lehkost - kvalitní, odolný a lehký materiál.

  • Propracovanost - dokonalé technické propracování.

  • Pohodlí - další předností je důraz na ergonometrické a designové provedení vodítka a jeho rukojeti, která se snadno a pohodlně drží v ruce.


Unikátní výhodou flexi vodítka je, že dává přirozený pohyb pro psa a podporuje jeho touhu po zkoumání a to zejména tam, kde není volný běh se psem dovolen. Délka 3 m, pro psy do 8 kg.

Obchod:
kasa.cz
Dostupnost:
skladem
Typ platby:
dobírka, hotovost, převodem, platební karta, Mobito, PaySec, na splátky

Vybrané Značky