Úvod   »   Hobby   »   Dárkové poukazy

Zakoupení dárků pro mnohé z nás představuje docela velký oříšek. Marně si lámeme hlavu tím, co by dané osobě mohlo udělat radost. Je pravda, že se říká: darovanému koni na zuby nehleď. Ale už jste určitě zažili pocit, že jste sami dostali dárek, který vám moc prospěchu nepřinesl. Radost a vděk, jste sice projevili, ale dárek může takto ležet i léta v zapomnění. Jestliže se chcete tomuto vyhnout, není nic lepšího, než věnovat dárkový poukaz. Někdo by možná namítl, že rovnou může dát do obálky peníze, ale to není totéž.

Dárkový poukaz je vzhledově elegantní, okouzlující a lákavý. Každý takový dárkový šek nese částku a některé mohou být pouze na daný druh zboží. V případě, že svému partnerovi chcete koupit parfém, ale nejste si jistí, že se trefíte do správné vůně, můžete vložit do obálky dárkový šek v určité hodnotě do parfumerie. Obdarovaná osoba si pak vybere vůni podle vlastního gusta a je to téměř stejné, jako byste jí dali ten parfém vy. Navíc má možnost výběru a vsadíme se, že v parfumerii přivoní minimálně k pěti dalším, než se rozhodne, který bude ten pravý. Takže mimo parfému si daná osoba odnese i zážitky z nákupu.

Stejně tak to platí i v případě spodního prádla. Zvlášť muži mívají s tímto druhem zboží nemalé problémy. Proto může své milé darovat poukaz v určité výši na nákup luxusního spodního prádla. Věříme, že tuto možnost uvítá nejeden muž a ušetří si tím nejednu vrásku na čele. Navíc ženy jsou známy tím, že je nakupování baví a proto nebudou v tomto případě ochuzeny ani o nákupy, kde mohou vyrazit se svou kamarádkou.

Stejně tak jsou dárkové poukazy vhodnou odměnou pro zaměstnance. Pokud vám za to vaší zaměstnanci stojí, můžete jim věnovat poukazy na potravinové zboží či sportovní oblečení, které využije každý. Je to výhodné pro obě strany. Zaměstnanec získá adekvátní bonus za svou práci, bude motivován a rozhodně potěšen. Zaměstnavatel si takovýto dar může připsat do nákladů společnosti.

Vybrané Značky