Úvod   »   Hobby   »   Dárky

Každý člověk miluje překvapení v podobě dárků. Radost má nejen obdarovaný, ale i ten, který dárek věnuje. V naší nabídce najdete nespočet dárků, kterými můžete kdykoliv obdarovat vaše blízké. Nemusíte čekat na Vánoce nebo narozeniny, mnohdy nečekaný dárek jen tak z lásky překvapí hned 2x. Protože ho daná osoba nebude čekat.

Květina nejen pro pyšnou princeznu. Solární tančící kytička se začne hýbat vždy při dopadu slunečního světla, ale i umělého záření přímo na solární panel. Kytička ozdobí váš balkón nebo okenní parapet. Listy se pohybují směrem nahoru a dolů, květ ze strany na stranu, jako při jemném vánku. Kytka udělá radost každému a nevyžaduje žádnou péči a vydrží stejně krásná po celou dobu.

Nejspíš největší a neskrývanou radost z překvapení mívají děti. Potěšit je můžete skákacím míčem, který zajistí dítěti plno zábavy a zdravý pohyb. Pokud nejste zastánci takového skotačení, kupte vašemu dítěti multifunkční kostku. Je výhodná pro zábavu, cvičení, ale i pouhé sezení. Po náročném dni potřebuje dítě i klidný spánek. K tomu dopomůže magická svítící želva, která promítá na stěnu pokojíčku hvězdičky ve třech různých barvách. Působí uklidňujícím dojem a pomůže dětem s lepším usínáním.

Léto se kvapem blíží a každý touží krapet vylepšit svou postavu. Pokud upravíte svůj jídelníček a pořídíte si navíc pomocníka v podobě vibračního pásu, bude cesta za vysněnou postavou mnohem snadnější. Vibrační pás bojuje proti tukovým buňkám a celulitidě. Pomáhá posilovat svalstvo, a pokud budete dbát i přísnějšímu jídelníčku, zvládnete to bez drastického cvičení. Stejně tak vám pomohou i zeštíhlující multifunkční šaty 3v1. Dokážou postavu zformovat do ideálních křivek. Šaty jsou navrženy tak, že formují zadek, zpevňují bříško a pozvedávají prsa. Vyjděte vašemu hubnutí naproti a pořiďte si účinné pomocníky.

Vybrané Značky