Galanterie

(0 hlasů)

Úvod   »   Hobby   »   Galanterie

Produkty galanterie nezahrnují pouze šicí potřeby, knoflíky, špendlíky, krejčovský metr, ale také stužky, motouzy, ramínka a další produkty. S našimi věšáky budou určitě děti velmi rády udržovat pořádek. Většina malých dětí přiběhne domů a pohodí obuv do kouta a bundu do druhého. Když dětem hezky vysvětlíte, že medvídek čeká, až si na něj pověsí kabátek, budou i běžné úkony pro ně zábavnější. Dětské věšáky vyobrazující zvířátka jsou vhodná nejen do předsíně, ale i koupelny nebo pokojíčku. Barevný a veselý svět bude děti zajisté bavit mnohem více, než fádní věšáky. Možná budete sami překvapeni, jak jsou vaše děti pořádkumilovné.

V naší nabídce naleznete také jutové stuhy, které využijí převážně kreativní jedinci. Jutové stuhy i provázky se hodí k výrobě dekorativních předmětů a zdobení. Zdobit se jimi dají květináče, vázičky, polštáře, závěsy, věnce a další. Různé stuhy ve vaší zásobě však využijete kdykoliv i na zabalení dárků k narozeninám či jiným svátkům.

Potěšte své děti pomocí originálních klipíků, které se dají umístit, jak na oděv tak školní batoh. Fungují na principu suchého zipu a kdykoliv je možné lehce změnit vzhled batohu tím, že jej ozdobíte dekorativními klipíky. V nabídce jsou zvířata, auta, sport, nádraží a záchranáři.

Silikonová ramínka k podprsenkám jsou velmi vyhledávaným zbožím. Hlavně v letním období, kdy se nosí tílka a šaty s odhalenými ramínky. Ne každá žena si může dovolit vyrazit bez podprsenky a tady silikonová ramínka představují jasnou volbu. V případě, že nejste zastáncem těchto ramínek, nabízí se možnost alespoň vzhledově přijatelných ramínek, které budou barevně ladit se zbytkem oděvů a nestanou se tak středem pozorností. Problém s vykukujícími ramínky mohou vyřešit i silikonové podložky pod ramínka. Ty vyřeší problém tím, že jednak dobře drží – nesjíždí a hlavně se nezařezávají. Prohlédněte si naše zboží a neváhejte nás kontaktovat v případě nejasností.

Vybrané Značky