Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/clients/client0/web2/web/bin/produkty.php on line 128

Schecter Hellraiser Extreme 5 LH CRBS

Úvod   »   Hobby   »   Hudební nástroje   »   Kytary   »   Baskytary   »   Schecter Hellraiser Extreme 5 LH CRBS
Schecter Hellraiser Extreme 5 LH CRBS

(0 hlasů)

Schecter Hellraiser Extreme 5 LH CRBS

Cena: 38 900,00 Kč
DO OBCHODU

Levoruká elektrická baksytara

 Americká firma Schecter vyrábí kytary již od sedmdesátých let minulého století a za tu dobu si její nástroje oblíbili hudebníci na celém světě. Za všechny uveďme například Disturbed, Avenged Sevenfold, The Cure, Papa Roach, Seether, Prince, Stone Temple Pilots, Nevermore nebo Black Label Society.

Baskytary Schecter ze série Hellraiser Extreme si snadno získají respekt nejen svým jménem, ale především kombinací skvělého zvuku a velmi atraktivního vzhledu. Nenechte se odradit. Ve skutečnosti jde o velmi všestranné nástroje, které se uplatní v řadě hudebních stylů.

Série Hellraiser Extreme disponuje mahagonovým tělem, topem z prošívaného javoru a perleťovým lemováním. Krk je složen z několika vrstev javorového a ořechového dřeva a prochází celým tělem baskytary. Díky tomu je zaručen skvělý dozvuk a rezonující tón. Hmatník je ebenový a najdeme na něm 24 pražců Medium Jumbo. Polohy jsou značeny perleťovými gotickými kříži.

Elektronika je velmi univerzální. Dva humbuckery EMG lze rozepnout a získat tak i Single-Coilový zvuk, aktivnímu předzesilovači nechybí třípásmové korekce a každý snímač má vlastní ovladač hlasitosti. Možnosti nastavení zvuku jsou tak velmi široké.

Připočítejte speciálně navrženou kobylku, přesné Grover ladící mechaniky nebo nulový pražec z materiálu TusQ a vyjde vám, že Hellraisery jsou především extrémně dobře vybavené a zajímavé nástroje. Neváhejte a přijďte je vyzkoušet.

Obchod:
kytary.cz
Dostupnost:
skladem

Vybrané Značky