Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/clients/client0/web2/web/bin/produkty.php on line 128

Dunlop MXR M102 Dyna Comp

Úvod   »   Hobby   »   Hudební nástroje   »   Kytary   »   Elektrické kytary   »   Dunlop MXR M102 Dyna Comp
Dunlop MXR M102 Dyna Comp

(0 hlasů)

Dunlop MXR M102 Dyna Comp

Cena: 2 890,00 Kč
DO OBCHODU

Kytarový efekt

 DUNLOP MXR DYNA COMP

Dyna Comp je kytarový efekt typu compressor, a tedy slouží pro práci s dynamikou Vašeho signálu. Zesiluje ty slabé tóny a naopak zeslabuje ty příliš hlasité, aby ve výsledku měl každý tu správnou hlasitost a požadovaný sustain. Je postaven z těch nejlepších materiálů, a to tak, že v sobě kloubí moderní i tradiční technologii, a nabízí větší dynamický rozsah, transparentnost a muzikálnost.

Jeho plně analogová elektronika je schována v masivním kovovém šasi, z kterého vystupuje kvalitní 3PDT nožní spínač, dva vintage potenciometry a vstupní a výstupní konektory. Dyna Comp je samozřejmě True-Bypass, takže ve vypnutém stavu nikterak neovlivňuje Váš zvuk. O napájení se stará 9 Voltová baterie nebo adaptér.

K jeho nastavení použijete dva ovladače, a to Output a Sensitivity. Output samozřejmě určuje, jak silný bude výstupní signál, Sensitivity nastavuje citlivost compressoru a určuje tedy, na jak hlasité či naopak tiché tóny má mít vliv.

Dunlop Dyna Comp je tedy prvotřídní compressor, který nabízí snadné ovládání a široké zvukové možnosti.

Obchod:
kytary.cz
Dostupnost:
skladem

Vybrané Značky