Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/clients/client0/web2/web/bin/produkty.php on line 128

Ortega M38CS

Úvod   »   Hobby   »   Hudební nástroje   »   Kytary   »   Klasické kytary   »   Ortega M38CS
Ortega M38CS

(0 hlasů)

Ortega M38CS

Cena: 17 890,00 Kč
DO OBCHODU

Klasická kytara

 ORTEGA M38CS
Klasické kytary Ortega představují spojení tradice s moderním přístupem. Při jejich výrobě je cílem vytvořit kvalitní nástroj s perfektním zvukem, který bude ve všem splňovat podmínky i náročných hudebníků. Oproti jiným nástrojům se zde ale přidává i inovativní přístup s respektem k tradici.

Tato celomasivní kytara má přední desku kanadského smrku, luby a zadní deska jsou mahagonové. Krk je mahagonový, hmatník a kobylka jsou ze dřeva palisandru. Menzura odpovídá 650 milimetrům, šířka nultého pražce 50 milimetrům. Osazeno je 19 pražců.

Unikátem je použití 2cestné výztuhy umožňující přesné nastavení prohnutí krku a inovované kobylky s 12 otvory. Ta zajišťuje stabilnější ladění a lepší přenos zvuku na přední desku. Spolu s nástrojem dostanete i kytarové pouzdro.

Kytary Ortega představují ideální volbu pro začátečníky i pokročilé kytaristy, kteří hledají kvalitní nástroj za dostupnou cenu. Díky kombinaci tradice a moderních technologií jde ve své kategorii o jedny z nejlepších nástrojů.

Obchod:
kytary.cz
Dostupnost:
do 2 týdnů

Vybrané Značky