Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/clients/client0/web2/web/bin/produkty.php on line 128

Allen&Heath XONE:DB4

Úvod   »   Hobby   »   Jeviště, Disco, Studio a DJ   »   Vybavení pro DJ   »   Allen&Heath XONE:DB4
Allen&Heath XONE:DB4

(0 hlasů)

Allen&Heath XONE:DB4

Cena: 47 940,00 Kč
DO OBCHODU

DJ mixpult

 XONE:DB4 od firmy Allen&Heath je profesionální digitální DJ mixážní pult s čtyřjádrovým efektovým procesorem vycházejícím z konzole pro živé zvučení iLive. Efektové algoritmy jsou upraveny pro efektivnější analýzu BPM signálu a pro lepší kontrolu nad audio spektrem. Mnoho efektů v DB4 bylo speciálně navrženo pro DJ použití.

Všechny smyčky a efekty jsou automaticky synchronizovány v tempu skladeb pro jednodušší vytváření groovů bez problematické latence a horší kvality, kterou známe z počítače a software. Díky vstupnímu matrixu, lze jakýkoliv zdroj audio signálu přiradit kterémukoliv kanálu. To umožní zpracování jednoho vstupního signálu na několika kanálech za pomocí různých efektů nebo lze využít interní sampler a nahrát hudební frázi pro pozdější využití.

Díky velké knihovně editovatelných efektů nabízí XONE:DB4 rozsáhlé možnosti manipulace s audio signálem. Lze jej tedy využít i jako výkonnou efektovou jednotku pro vaši produkci. Rozhraní USB 2.0 umožnuje mixpult využít jako šestnáctikanálovou zvukovou kartu.

Hlavní funkce:

Čtyřjádrová efektová jednotka umožňuje využít pro každý kanál vlastní efektovou banku a detekční systém BPM, který automaticky upraví parametry časově závislých efektů a smyček tempu hudebního materiálu. V knihovně najdeme 5 efektů studiové kvality, které jsou optimalizovány pro DJ použití: delay, reverb, modulator, rezonátor a zkreslení. Každý efekt má banku variací vybraného efektu, v které lze měnit parametry a poměr wet/dry. K úpravě parametrů efektů slouží otočné enkodéry v hlavní části mixu.

Každý kanál má vestavěný looper s možností výběru délky smyčky od 1/16 taktu do 4 taktů. DB4 vždy nahraje celou maximální délku tj. 4 takty pro možnost expanze délky smyčky.
DB4 je vybavena systémem duálních filtrů známých ze série XONE.

Každému kanálu lze přiřadit jakýkoliv dostupný stereo audio signál. Vybírat lze z analogového vstupu 1-4 (volitelně Phono na kanálech 2-3), digitálních vstupů 1-4, případně USB audio vstupů 1-4.

Každý kanál disponuje třípásmovým ekvalizérem, který lze nastavit jako standardní asymetrický (+6/-25dB), Izolátorem (+6/OFF, 24dB/Okt.) nebo HP/LP filtrem s laditelnou rezonancí. Čepičky potenciometrů EQ mají LED podsvícení a každý typ EQ má svou vlastní barvu, pro jednodušší rozpoznání zvoleného typu.

Mikrofonní(XLR)/linkový(RCA) vstup má dvoupásmový EQ, ovládání zisku, odposlech a ovládání výstupní úrovně. Pro přidání efektů lze vstupy směrovat do kanálu 1.

Integrovaná multikanálová zvuková karta nabízí kvalitu 24-bit/96kHz, rozhraní USB2.0 a umožňuje záznam/přehrávání 4 stereo sendů a 4 stereo returnů.

USB umožňnuje uložení nastavení mixu na USB Flash disk pro přenositelnost či zálohování parametrů jako je mód LED zobrazení úrovní signálu, rozsah BPM, schéma směrování USB audio kanálů, intenzitu podsvícení atp.

Díky funkci MIDI-Shift, lze mix využít jako MIDI kontrolér bez nutnosti přenastavení mixu či zásahu do sekce efektů/smyček. Všechny ovládací prvky (mimo úrovní mikrofonů a sluchátek) vysílají MIDI data.

Výstupy Booth (slouží pro odposlechové monitory), Record (nahravání) a sluchátkový mají možnost výběru vstupu s nastavením úrovně. Na hlavním výstupu a výstupu Booth lze nastavit fáze a úroveň.

Vysoce kontrastní OLED displej je čistě viditelný i za přímého slunečního světla a zobrazuje vybraný efekt na každém kanálu, analyzované BPM, případně rozsáhlé menu nastavení mixu

Technické údaje:
• Čtyřkanálový digitální DJ mixážní pult
• Čtyřjádrová efektová DSP jednotka s individuální BPM detekcí na kanál
• 4x Looper (délka smyčky 1/16 taktu - 4 takty)
• USB 2.0 zvuková karta (24-bit/96kHz), 4x stereo USB audio vstup/výstup
• Třípásmové korekce na kanál se třemi módy (EQ, ISO, HP/LP filtr)
• Duální analogové filtry XONE
• 4x RCA stereo linkové vstupy (2x volitelně phono)
• 4x SPDIF vstup (RCA)
• 4x vstup USB audio
• Mikrofonní (XLR)/linkový (RCA) vstup
• Stereo výstupy: hlavní XLR, monitor TRS, record RCA/SPDIF
• 4x výstup pro ovládání startu externích zařízení (např. CD přehrávače)
• Nastavitelná křivka kanálových faderů a crossfaderu
• Vstup pro USB Flash disk (pro uložení nastavení mixu)
• Univerzální interní zdroj
• Kompatibilní se softwarem Serato DJ a Serato DVS Upgrade ready (placený upgrade)

Obchod:
kytary.cz
Dostupnost:
skladem

Vybrané Značky