Úvod   »   Hobby   »   Zapalovače

Zapalovače už dávno neslouží pouze k podpálení cigarety či rozdělání ohýnku. Některé typy zapalovačů slouží, jako součást doplňků a šperků. Zapalovače s kamínky od Swarovski jsou toho důkazem. Zapalovače dělíme na plynové a benzínové, dále universální nebo dámské a pánské. Mohou být různých barev, tvarů a také stylu. Zapalovače je možné doplnit o další produkty stejného designu, jako jsou zrcátka, pilníky na nehty, vizitkáře, přívěsky na klíče a další.

Na své si přijdou nejen ženy s elegantně vyhlížejícími a kamínky ozdobenými zapalovači. I pánové mohou ke svému zapalovači získat příslušenství, jako je kožené pouzdro. To svým stylem může ladit s obalem mobilního telefonu, opaskem u kalhot, koženou obuví, peněženkou či obalem na doklady. Zapalovače mohou mít vygravírované různé ozdoby, nápisy nebo určitý typ značky.

Při nákupu zapalovače rovněž pamatujeme na nutnost pořízení zásobníku na benzín u benzínových zapalovačů a plyn do zapalovačů u těch plynových. Pokud hledáte vhodný dárek pro kuřáka, může to být právě Zippo dárková sada nebo jednotlivě zakoupený zapalovač, ke kterému můžete dokoupit další související produkty. Pro muže najdete v naší nabídce elegantní značkové zapalovače a pro ženy rovněž rozmanitý design, podle věku a stylu. Nabízíme zdobení kamínky, fotky zvířat, kytek, nápisy a různé barvy.

Krátkým pohledem do historie na zapalovače značky Zippo zjistíte, že jde o léty prověřený produkt. Vyrábí se již od roku 1933 a mezi zapalovači představuje skutečnou jedničku. Firma vznikla již v roce 1932 a založil jí Georg G. Blaisdell v Pennsylvanii. Úplně první zapalovač této značky spatřil světlo světa o rok později a dodnes si firma drží svou kvalitu, na které vystavěla veškeré své úspěchy. Neváhejte pořídit sobě či svým blízkým vysokou kvalitu za přívětivé ceny.

Vybrané Značky