Úvod   »   Hobby   »   Žertovné předměty

Máte za úkol koupit dárek kolegyni, kamarádce, tetě, dědovi či mamince a nevíte si rady? Nezapomínejte na jedno úžasné pořekadlo – darovanému koni na zuby nehleď. Dárek, ať je jakýkoliv vždy dokazuje, že jste si vzpomněli, a to je přece hlavní. 
Úkolem žertovných předmětů, jak sám název prozrazuje, je udělat nejen radost, ale pobavit. Vždyť co je hezčího než široký úsměv našich nejbližších. V naší pestré nabídce najdete mimo žertovných dárků i potřeby na nejrůznější oslavy a párty. Originální dárečky se hodí pro ženy, muže i děti v každém věku – potěší zkrátka úplně každého. 

Pestrá nabídka dárků
Nevíte-li si rady s výběrem dárků, protože neznáte vkus obdarované osoby, tím žertovným nikdy nic nepokazíte. Obdarujte oslavence vtipným dárkem z naší nabídky a máte o zábavu postaráno. Ať už se jedná o krásné keramické tabulky s nápisem, hrníček, cedulky se jménem, zásobníkem na led roztodivných tvarů, chladící půllitr, mazlící podtácek, alkoholové rybaření a další. 
Ovšem najdete i romantické předměty, jako je lucernička, dekorativní tabulka, krabička na drobnosti, košík s mašličkou. Jste-li založení více prakticky, pak se budou hodit cestovní panáky s pouzdrem, deštník, plnička cigaret, dvoustěnná láhev z nerezové oceli – společník na cesty. 
Vybírání vhodného dárku se na začátku zdá být tvrdým oříškem, pro každého z nás. Určitě už se vám stalo, že jste nemohli za žádnou cenu přijít na to, co vlastně koupit. Projděte si naší pestrou nabídku a uvidíte, že vám některý padne do oka. Třeba mezi nimi najdete právě ten, který jste tak dlouho hledali. 

Dárky pro ženy
Ženy se chtějí buď líbit, nebo přijímat dekorativní předměty. Od pradávna zdobí rády sebe i svůj domov. Když už vtipná dárek, ať také hezky vypadá. Zde jsou vhodné keramické tabulky s nápisy.

Dárky pro muže
Muž nepohrne určitě dárkem, jako je alkoholové rybaření. Je to žertovná společenská hra pro večery s přáteli. Od věci nejsou ani panáky s pouzdrem, které se vejdou do kapsy – hodí se pro pánskou jízdu. 

Vybrané Značky