Jídlo a nápoje

(0 hlasů)

Úvod   »   Jídlo a nápoje

Jídlo a nápoje nás obklopují na každém kroku. Ať už se jedná o alkoholické i nealkoholické nápoje, cukrářské pochoutky či klasické potraviny. Jídel a drinků existuje nekonečné množství. Jíst musíme každý den, abychom dodali tělu nejen potřebné vitamíny, minerály a jiné živiny, ale dostatek energie. Pokud bude tělu něco chybět, ohlásí se únava a nemoci. Stejně tak je důležité je dodržovat pitný režim. Proto v našem obchodě nechybí potraviny, které jsou zdraví prospěšné, ale i takové, které jen ukojí naše chuťové pohárky.

Z nápojů se můžete těšit na čaje, které by neměly chybět v žádném zdravém jídelníčku. Ty se ostatně hodí úplně pro každého. Jak děti, muže i ženy. Dokonce v těhotenství nebo při kojení je důležité dodržovat pitný režim a dbát především na složení. S naším čajem pro kojící ženy bude příznivě ovlivněna i tvorba mateřského mléka.

Osoby trpící na poruchy jater by se měly zásobit dostatečnou zásobou čaje z artyčoků. Už ve starém Římě byly artyčoky nepostradatelnou součástí hostin, především pro jejich výborné účinky na trávení. Neprohloupíte ani nákupem čaje z houby Ganoderma, která výborně reguluje krevní tlak a přispívá k celkové regeneraci organismu a posílení imunity. Nachlazení zvládnete se zázvorovým čajem, který má antiseptické a protizánětlivé účinky.

Vaše chuťové pohárky uspokojíte s pomocí cukrářských specialit. Nic se nemá přehánět a vždy je nutné pamatovat na zdravou míru mlsání. Mimo jiné bývají to právě sladkosti, které nejčastěji slouží i jako dárek. V takovém případě si vám dovolujeme nabídnout nejen k svátku zamilovaných luxusní čokoládové srdce z mléčné či hořké čokolády, které je plněno mixem belgických pralinek. V případě, že chcete potěšit méně romantickým způsobem, nabízí se možnost místo srdce zvolit čokoládový pařez. Nejde pouze o luxusní, ale i vtipnou záležitost. U nás si zajisté vybere i ten nejmlsnější jazýček.

Vybrané Značky