Kosmetika

(3 hlasy)

Úvod   »   Kosmetika

Kosmetika je něco, co v každodenním životě potřebuje úplně každý. Ať už se jedná o základní hygienické potřeby až po ty pěstící a dekorativní. Přinášíme vám kompletní sortiment kosmetického zboží, pro ženy, muže i děti. 

Pečujte o sebe...
Pečující kosmetika se skládá z pleťových a tělových kosmetických přípravků. V péči o pleť najdete denní, noční krémy, pleťové masky, oční krémy a různá séra. Bylo by chybné se domnívat, že pouze ženy věnují zvýšenou péči obličeji. I muži potřebují pěstící přípravky, pro snadnější holení a následné ošetření pokožky. U nás si vybere skutečně každý.

...o svou pokožku...
Tělová kosmetika pomáhá dodržet vaší pokožku sametově hebkou, hydratovanou a bez nepříjemného pocitu stahování. Do této péče spadají nejen tělová mléka, olejíčky, krémy na ruce i nohy, ale rovněž přísady do koupele. Patří sem i deodoranty a antiperspiranty, které zamezují nepříjemnému pocení. 

...také na prudkém slunci
K doplňujícím kosmetickým produktům patří i krémy s ochranou proti UV záření. Kosmetické přípravky se nepodílejí pouze na komfortním pocitu, zpomalení výskytu vrásek, ale na ochraně pokožky. V naší nabídce najdete zvučné značky, jako jsou AVON, Vichy, Loreal Paris, Garnier a mnoho dalších. Z pestré nabídky si určitě vyberete i vy a ochráníte svou pokožku, před spálením a negativními vlivy slunečního záření. 

Na vaše pohodlí nezapomínáme
Dokonce na naše nejmenší jsme mysleli a rozhodně tato sekce nemůže chybět. Od dětského tělového mléka, přes plenky, vlhčené ubrousky až po zklidňující pleťový krém, pro jemnou a citlivou pokožku dětí. 

V péči o krásu nechybí ani vlasová kosmetika. Každý si zakládá na svém účesu a s pomocí správného stylingu a pečujících přípravků, bude vaše hříva doslova zářit. Váš neodolatelný šarm umocní i správná vůně parfému. Pro chvíle pohody a nezapomenutelné okamžiky, přinášíme masážní kosmetické přípravky i pomůcky. Zkuste ulevit vaší šíji vibračním masážním strojkem. Nechte se hýčkat a nahlédněte do každé jednotlivé sekce. Přejeme vám příjemné a voňavé nákupy.

Vybrané Značky