Dekorativní kosmetika

(1 hlas)

Úvod   »   Kosmetika   »   Dekorativní kosmetika

Dekorativní kosmetika představuje pro ženu něco, jako ráj na zemi. Učiněná pastva pro oko. V této sekci vydrží ženy snad ještě delší dobu, než u oblečení. Všechno si osahat, přivonět, přečíst to zabere jistě dlouhou dobu. Navíc se nabízí tolik barev, odstínů, složení, funkcí a do toho musí žena zapojit všechny své kreativní schopnosti. Ono není lehké doladit všechny detaily, jako je odstín kabelky s lakem na nehty, rtěnkou, oční tužkou či stíny. Někdy v této sekci nakupujeme do zásoby a postupně vždy najdeme v krabici vhodný lak na nehty nebo lesk na rty. 

Božské řasy
Co zaručeně vlastní každá žena, je řasenka. I když se některé ženy příliš nemalují, alespoň řasenku a lesk na rty mají. V některých případech je místo lesku vhodný i balzám na rty. Protože mimo okrasné funkce disponují výživnými složkami. Jsou ženy, které mají rády klasickou řasenku, ale jiné v letním období dávají přednost voděodolné řasence. V naší nabídce najdete všechny typy řasenek a navíc obsahují i složky, které vyživují a posilují řasy. 

Přirozené líčení
Dnes je moderní vzdušné a přirozené líčení, kterého můžete dosáhnout s naším lehkým a rozjasňujícím make-upem. Upravený vzhled vám nemusí zabrat hodiny. Stačí místo stínů zvolit tužku na oči. Čekat než vám uschne, váš oblíbený lak na nehty také nemusíte, pokud si vyberete z naší nabídky urychlovač zaschnutí laku. 

4 v 1
Bronzující pudr ve 4 odstínech vám namíchá dokonalý a přirozeně působící odstín, pro vaše tváře. V případě, že se během léta opálíte, můžete zvolit pouze namíchání tmavších odstínů. Prozradíme vám tajemství natural make-upu. K nalíčení očí i tváří vám vystačí tato jedna krabička. S odstíny se dá krásně čarovat. Mimo tvářenky můžete tyto odstíny použít k nalíčení očí, kdy vše vypadá jemně a přirozeně. 

Vybrané Značky