Holení

(0 hlasů)

Úvod   »   Kosmetika   »   Holení

Každý správný chlap potřebuje kvalitní výbavu na každodenní holení. Ať už se jedná o strojek, břity, ale i kosmetiku! Naštěstí už je pryč doba, kdy se muž holil pouze pomocí pěny z mýdla. Dnešní přípravky nejenže příjemně voní, ale usnadňují celé holení. Složky v přípravcích určených na holení obsahují přísady, které dokážou změkčit vousy, a tím se holení stává snadnější. Kosmetické přípravky po holení zase ošetří pokožku, aby se nezanítila, dodají hydrataci i výživu. 

Citlivá pokožka není pouze výsadou žen. Proto v naší nabídce nechybí přípravky, pro holení, které jsou určené citlivé pokožce. Značka Vichy je samo o sobě synonymem pro vysokou kvalitu. Gel této značky nejenže usnadňuje holení, ale předchází vzniku podráždění. Obsažený vápník chrání pokožku a vitamín C dodá vitalitu. Celá řada pěstící a holící kosmetiky Vichy je hypoalergenní.
 
U nás najdete i další významné značky, které jsou neméně oblíbené. Jedná se například o Ryor, Matis Paris, Loreal Paris, Clinique, Weleda, Gilette a další. Každý důsledný muž používá také vodu po holení. Vřele doporučit můžeme vodu po holení Calvin Klein, jejíž vůně charakterizuje ducha dnešního muže. Vůně symbolizuje sílu, vitalitu a sebejistotu. Osvěžující a opojná vůně neunikne žádnému dámskému nosu. 

Jako další neméně oblíbená je voda po holení Armani Acqua, Chanel Allure, Hugo Boss, Puma a další pestrá nabídka, kde si zajisté vybere každý muž to své. Holení je pro většinu mužů každodenním rituálem. Pro dokonalé hladké oholení obličeje bez nežádoucího podráždění potřebuje každý muž správnou kosmetickou výbavu. U nás najdete vše, co je k tomu potřeba. 

Mezi nezbytnými doplňky naleznete zastřihovač chloupků, štětku na holení, strojky, epilátory a další. Nechybí ani dárkové sady na holení, jak pro muže, tak ženy. Také ženy si mohou vybrat z bohaté nabídky přípravků a doplňků na holení. 

Vybrané Značky