Intimní kosmetika

(0 hlasů)

Úvod   »   Kosmetika   »   Intimní kosmetika

Intimní kosmetika představuje část sortimentu, bez které se žádná žena neobejde. Intimní ubrousky by měly být součástí vybavení každé dámské kabelky, stejně, jako papírové kapesníčky. Pro každodenní hygienu nesmí chybět na vaší poličce v koupelně i mycí gel pro intimní hygienu. Z této řady nabízíme několik značek a věříme, že každá žena už má svou oblíbenou. Tento sortiment nabízíme ve značkách Nivea, Avon, Dove, Lactacyd, Chilly, Mionall a další. 

Mnoho žen může trpět nepříjemnými příznaky, jako je svědění a pálení z klasického mycího gelu. V naší nabídce najdete i Tea Tree oil pro intimní hygienu, který dokáže mírnit nežádoucí a nepříjemné pocity. 

Nejen intimní hygiena, ale i přípravky, které plně podpoří vaše zdraví, naleznete v naší nabídce. Jestliže vás trápí problém křečových žil, je vhodné nezanedbat tento fakt a používat prevenci. Nabízíme vám tělové punčochy, které jsou preventivním i léčebným prostředkem. 
Ženy v těhotenství, menopauze a senioři mohou trpět únikem moči. Nemusíte se za to stydět a nabízíme vám možnost, jak z pohodlí domova nakoupit nejen vložky, ale revoluční řešení v podobě kalhotek. Speciální plenkové kalhotky jsou vhodné pro pacienty, trpící tímto problém, kteří chtějí být aktivní po celý den. 

Ani menstruace vás nemusí vyřadit z běžných denních aktivit. S vložkami se zvýšenou absorpční schopností se nemusíte obávat nepříjemné nehody. Vložky jsou navíc obohaceny o přípravek z Aloe Vera, který je šetrný k vaší pokožce. Pokud však dáváte přednost tamponům i ty naleznete v našem internetovém obchodě. Nakupování online vám nešetří jen čas, ale i peníze. 

Vybrané Značky