Úvod   »   Kosmetika   »   Kosmetické sady

Kosmetické sady si mnoho z nás spojuje pouze, jako dárek pro nějakou osobu. To je bezpochyby praktické a většinou k tomuto sady i slouží. Avšak sada je velmi praktická i k nakupování kosmetických přípravků sám sobě. Většinou pak k danému parfému sháníme sprchový gel, tělové mléko a jiné doplňující přípravky. Sada nám umožňuje mnohdy za velmi výhodnou cenu koupit vše naráz. Je pravdou, že použitím sprchového gelu, tělového mléka, deodorantu a následně parfému či toaletní vody se vůně umocní a vytvoří za vámi „závoj vůně“. 

Oblíbené sady
Sady, které u nás najdete, jsou především takové, které jsou nejoblíbenější a nejvíce nakupované. Vyberou si skutečně všichni bez rozdílu věku a pohlaví. Od sladkých květinových omamných vůní, přes svěží ovocné, dřevité, orientální, zemité a mnoho jiných. Sada vždy umožňuje nakoupit levněji, než nakupovat jednotlivé výrobky, každý zvlášť. Navíc pokud si sadu koupíte a uložíte doma, můžete kdykoliv využít nejen pro sebe, ale i dárek, kdy vás nečekaně někdo pozve na své narozeniny. 

Kosmetika věhlasných značek
Voňavé dárkové sady, mohou zpříjemnit dokonce i intimní chvíle. Pokud věnujete svému partnerovi takový voňavý dárek, je nejlépe, aby ho ihned otestoval. Dárkové sady nabízíme různých značek cenových relací. Na oblibě stále neztrácí Lacoste, Paco Rabanne, Hugo Boss, Versace, Dolce & Gabbana a mnoho dalších.

Překvapte a zapůsobte
Dokonce i děti a jejich maminky milují dárky a překvapení. Zkuste vaše nejbližší potěšit kojeneckou sadou obsahující přírodní složku z měsíčku lékařského. Měsíčkový krém pro kojence chrání jejich citlivou pokožku před vznikem opruzenin. Přípravek je vhodný už pro malá miminka. 

Nejen kosmetické přípravky, ale i náš vzhled a dojem, jakým působíme je důležitý. V péči o své tělo vám přinášíme i cestovní sady pro manikúru. I při svých cestách je důležité dbát upraveného zevnějšku. 

Vybrané Značky