Úvod   »   Kosmetika   »   Masážní přípravky

Každý člověk zbožňuje a občas potřebuje masáž, která uleví od bolesti, navodí pocit pohody a hluboké relaxace. Ne každý má čas docházet pravidelně na masáže někam do salónů. Proto je vhodné mít i doma po ruce výrobky, které jsou určeny na masáže. Domluvit se můžete se svým partnerem, ale klidně tak si udělat dámský večírek a masáž si vzájemně provést s kamarádkou.

Správný produkt volíme vždy podle typu masáže. Pro nabuzení, uvolnění ztuhlého svalstva používáme jemně štiplavé přípravky, které osvěží a ochladí. Naopak, pro masáž uklidňující a relaxační volíme přípravky příjemné vůně, které můžeme v dlani ještě mírně zahřát.
Pokud nemáte nikoho, kdo by vám masáž provedl, pak nezbývá než zajít občas do kosmetického studia. To však neznamená, že masáž chodidel, hřbety rukou nebo celého těla si nemůže dopřát i sami. K tomu výborně poslouží masážní prostředky: masážní rukavice, kartáč, Medisana – vibrační masáž šíje a další.

Občas každého přepadne bolest ramene, křeč v lýtku, tu a tam loupne v koleni. Mnoho z vás si jistě ještě dobře vzpomíná na starou dobrou Alpu. Nabízíme vám několik přípravků této značky s dlouholetou tradicí. Některé typy těchto přípravků jsou určeny před sportovním výkonem, jako prevence a jiné naopak po sportovním výkonu. Mohou být hřejivé, ale také chladivé varianty výrobků v závislosti na daný problém.

Když už je řeč o zdraví, mimo přípravků značky Alpa vám nabízíme i přírodní produkty řady Krauterhof, Herbal, Annabis a další. Přípravky jsou to určené k prokrvení svalstva, kloubů a dále sloužící, jako tlumící prostředek na bolest. Napomáhají celkové regeneraci svalů. Obsahují různé přírodní složky: kaštan, chmel, fenykl, meduňka, žebříček, vinná réva a mnoho jiných.

Vybrané Značky