Mydla a pěny do koupele

(0 hlasů)

Úvod   »   Kosmetika   »   Mydla a pěny do koupele

Nejspíš nemusíme zdůrazňovat, že náš obličej si zaslouží tu nejjemnější péči v podobě tekutého čisticího mýdla. Některé ženy se nerady odličují pomocí vatových tampónků, pleťového mléka či tonika, ale využívají pěny a gely na obličej. Klasické mýdlo způsobuje vysušování a předčasnou tvorbu vrásek. Proto pokud si ráda umýváte obličej a make-up vodou nezapomínejte pravidelně doplňovat vaší kosmetickou zásobu o tyto produkty, jako jsou mycí krémy, gely a pěny. Použít můžete i přímo vlhčené ubrousky napuštěné odličovacím mlékem. 

Kdo by si rád po náročném dni nedopřál trochu klidu v horké lázni? K tomuto účelu výborně poslouží koupelová sůl, pěny a oleje. Pro uvolňující relaxaci a hebkou pokožku zvolte med a mléko, divoká růže vás přiměje zasnít se a odpoutat od běžných strastí života, citrus dodá pocit svěžesti, levandule má harmonizující účinky a uvolní svalové napětí. Z pohodlí domova si můžete dopřát dokonce i pivní lázně. Uvítají nejen muži, ale i ženy. Nová dvousložková receptura dle vzoru pivních koupelí na vás čeká v 500 ml balení. Pivní kvasnice mají výborné hydratační, antiseptické a hojivé účinky. V naší pestré nabídce si vybere každý a je lépe mít hned více vůní, které střídáme podle potřeby a nálady. 

Olejové kuličky, srdíčka různých barev vytvoří z vaší koupele voňavou a příjemnou záležitost. Navíc je milují i děti a odpadne vám nutnost je po koupání dále krémovat. Jen musíte dát pozor, aby je dítě nemělo tendence jíst! Vypadají vskutku už na pohled lákavě. Olejové kapsle různých tvarů obsahují zjemňující oleje, které nejen krásně voní, ale zvláční pokožku. 

Jestliže máte doma pouze sprchový kout, nemusíte se vůbec připravovat o chvíle pohody. Sprchové gely smyslných vůní vás přenesou rovnou z vašeho sprchového koutu pod proud vodopádu. Krémové sprchové gely naopak zahalí vaší pokožku do hedvábného závoje.

Vybrané Značky