Pleťová kosmetika

(0 hlasů)

Úvod   »   Kosmetika   »   Pleťová kosmetika

V řadách pleťové kosmetiky najdete přípravky, které pečují o vzhled vaší pokožky. Jedná se o přípravky proti vráskám, pečujícím o rty, podkladové báze, pleťové masky, péče o oční okolí, séra a mnoho dalších. Každá žena si přeje mít nejen hezkou pleť, ale také dobře se cítit. S našimi přípravky pocítí vaše pokožka skutečný komfort. Jedině včasná péče dokáže brzdit proces stárnutí a dodat pokožce potřebné živiny. 

Jiný věk, jiná pleť
V péči o pokožku se vždy zaměřujte nejen na značku, ale vhodnost přípravku, pro váš typ pleti. Jako další kritéria nepodceňujte ani váš věk. Pokud je vám 20 a více bohatě vystačí čistící přípravky, krém, který přes den hydratuje a na večerní ošetření něco pro výživu. Krémy proti vráskám vás mohou začít zajímat až od 30 let nahoru. 

Přípravky pro každou věkovou skupinu jsou krémy s ochrannými faktory a výživa pro rty. Nejen zima se na nich podepíše, ale i sluníčko může způsobovat předčasné vrásky v okolí rtů, kde je velmi tenká pokožka. Rovněž pleťové masky, které dodají hydrataci, minerály, vitamíny a jiné důležité prvky. 

Speciální péče
Ne každá žena má od přírody krásnou a bezproblémovou pokožku. Pro ty, které mají problematický typ pleti, nabízíme celou řadu výrobků. Pleťové tonikum z řady Vichy viditelně stahuje póry a vyrovnává povrch pleti. Je hypoalergenní a nemusíte se tudíž bát nepříjemné reakce. Vyzkoušet však můžete i výrobky z řady Matis, které jsou už podle názvu matující a tudíž vhodné pro mastný typ pleti. Odstraňuje nečistoty, odumřelé buňky a přebytečný maz. 

Důležitá prevence
Nepodceňujte prevenci v péči o pokožku. Její zanedbání pak vede k vysušování a celkové dehydrataci. Vrásky pak na sebe nenechají dlouho čekat. První příznaky stárnutí pokožky je ochabnutí kolagenových vláken. V tomto důsledku pak ztrácí pevnost, pružnost a jas. Používání krému Avant Age vám zajistí stabilizaci buněčného metabolismu a tím i výrazně zbrzdí proces stárnutí. Najdete jej jako mnoho jiných dalších skvělých produktů v naší nabídce. 

Vybrané Značky