Sluneční ochrana

(1 hlas)

Úvod   »   Kosmetika   »   Sluneční ochrana

Sluneční kosmetika by měla být v dnešní době povinnou výbavou. Je základním kosmetickým přípravkem pro zdravou pokožku. Nejen při cestování na zahraniční dovolenou, ale také při pouhém pobytu na zahrádce či sjezdovce jsme vystaveni slunečním paprskům. Ochrana pokožky je tedy na místě a především u malých dětí, které si neuvědomí dlouhodobý pobyt na slunci a mohou se spálit. 

Před sluníčkem se chraňte
Před každým pobytem na sluníčku nezapomeneme použít krém s ochranným faktorem. Výše ochrany volíme podle toho, jaký fototyp jsme. Každý člověk má v kůži nějaké množství pigmentu – melaninu, který chrání pokožku před UV zářením.  Pigmentace kůže je dána geneticky. Čím světlejší má člověk kůži, oči a vlasy, tím nižší číslo kožního fototypu a tím větší sluneční ochranu potřebuje. Ochrana před nadměrným slunečním zářením je vážným medicínským problémem. Součástí komplexního řešení ochrany před UV zářením jsou kvalitní ochranné přípravky a my vám nabízíme široký výběr od různých značek. 

Opálit se dá i jinak
Mimo ochrany vám představujeme i přípravky, které vám usnadní a zrychlí opálení. Mít bronzový nádech je sice exotické a sexy, ale opalovat se má člověk s rozvahou. Abyste se nemuseli škvařit na sluníčku věčně, existují přípravky jednak na urychlení opálení, ale také pro dlouhodobý efekt. Jedním z takových produktů je i mléko Piz Buin. Mimo to dodává pleti intenzívní hydrataci, výživu a základní vitamíny.

Po slunění hydratujte
Ani po pobytu na sluníčku nezapomínáme správně ošetřit svou pokožku. Po příjemné sprše můžete sáhnout po tyrkysově modrém a sladce vonícím gelu Matis Paris, který během okamžiku zklidní a hydratuje pokožku.
Je všeobecně známo, že nadměrné slunění způsobuje předčasné vrásky. Proto neváhejte ošetřit i pokožku obličeje krémem po opalování Shiseido, který intenzivně vyživí, hydratuje, rozjasňuje a revitalizuje pokožku podrážděnou sluníčkem. Rovněž napomáhá dlouhodobě udržet hezké opálení. 

Vybrané Značky