Vlasová kosmetika

(0 hlasů)

Úvod   »   Kosmetika   »   Vlasová kosmetika

Do vlasové kosmetiky nespadají pouze šampóny a kondicionéry, ale vlasová séra, masky, keratin, styling a jiné pečující přípravky. Vlasy jsou korunou každého člověka a zejména ženy věnují vlasovým přípravkům zvýšenou péči. 

Mytí vlasů kvalitním šampónem a následné použití kondicionéru je jen základ v péči o naše vlasy. Pokud se potýkáte s nadměrným vypadáváním vlasů, jen pouhý šampón nestačí. Ten se musí doplnit o další přípravky, které zamezí další ztrátě vlasů. Tím může být vlasové sérum Matrix Biolage Scalp Sync Aminexil Hair Treatment, které stimuluje a vyživuje vlasovou pokožku. 

V případě suchých a poškozených vlasů, které nevypadají na pohled zdravě, doporučujeme keratinovou výživu Farouk Systems CHI Keratin Silk Infusion, která hloubkově vyživí suché, drsné a poškozené vlasy. Vlasy budou díky obsaženému keratinu a hedvábí na dotek jemnější a na pohled zdravější. Výsledkem jsou nejen hebké, lesklé, ale především zdravé vlasy. 

Určitě znáte pocit, když si vytvoříte pracně skvělý účes a ten vám po chvíli zplihne. Máte-li vlasy ochablé a bez života vyzkoušejte péči pro zlepšení objemu vlasů L´Oréal Paris Elseve Fibralogy Booster. Pravidelným používáním docílíte silnějších vlasů, které nabudou na objemu. 

Co nechybí na poličce žádné ženy, je bezesporu lak na vlasy, který pomůže zafixovat účes tak, aby odolal i nepřízni počasí. Výběru správného laku na vlasy rovněž věnujte pozornost. Jsou laky určené pro rovné, vlnité, světlé, tmavé či poškozené vlasy. I laky na vlasy mohou obsahovat vyživující složky, tak proč toho nevyužít? Splní účel hned 2x – prvně zafixuje účes a podruhé dodá vlasům lesk a výživu. 

Jako další styling, který podpoří délku a výdrž vašeho účesu přinášíme gely, gumy a pasty. Ty jsou vhodné jak pro krátké tak dlouhé vlasy. Pasta Tigi Bed Head Dumb Blonde Smoothing Stuff nejenže uhladí účes, ale zacelí roztřepené konečky. 

Vybrané Značky