Úvod   »   Oblečení a móda   »   Dámské oblečení   »   Kalhoty

Dámské kalhoty jsou stejně jako sukně či šaty důležitým prvkem každého ženského šatníku. Přesto, že některé dámy upřednostňují právě šaty a sukně najdou se takové, které nedají na kalhoty dopustit. Ty se dají vybrat nejen podle velikosti, barvy, střihu, stylu, materiálu, ale i příležitosti. 

Některé se hodí pro volnočasové aktivity, sport, každodenní nošení doma či do práce a jiné do společnosti. Vengo.cz nabízí kalhoty různých stylů a výběr je natolik bohatý, že si vybere úplně každý bez ohledu na věk. V pestré nabídce našeho internetového šatníku nechybí zvučné značky, jako je Desigual, Calvin Klein, Levi`s, Replay, Diesel a mnoho dalších. 

Kalhoty pro pohodlí 
Pro každodenní nošení většina žen uvítá kalhoty volnějšího střihu. Nikde nic netlačí, nestahuje. Pohodlně můžete sedět stejně tak si dřepnout, aniž by hrozilo roztržení ve švu. Pohodlné kalhoty mohou být pro volný čas, ale stejně tak oficiální příležitost, pokud je doplníme například o vhodné sako. 

Kalhoty střihu slim 
Tento typ kalhot má úzké nohavice a hodí se zejména pro štíhlé ženy.  Ideální volbou pro tento typ kalhot je bavlněná elastická látka, které se přizpůsobí. Vybrat si padnoucí kalhoty není tak snadné, jak se na první dojem zdá. Jak vybrat tedy v tom nepřeberném množství ty správné? 

Před samotným nákupem si vyberte vhodný střih, který bude lichotit vaší postavě. Uvědomte si své přednosti a nedostatky. Zkuste si představit, k čemu budete kalhoty nosit – podle toho vyberte barvu, vzor. Pozornost věnujte také velikostní tabulce a přesnému měření. Kalhoty mají několik základních střihů a každý sluší jiné postavě. Proto je dobré pečlivě vybírat. 

Rady a tipy před výběrem kalhot 
Kalhoty střihu skinny jsou vhodné pro drobné postavy, protože prodlužují opticky nohy. Plnější postavu zeštíhlí kalhoty rovného střihu, které mohou být navíc i s podélným motivem. Zadeček zmenší například kalhoty s kapsami našitými blízko u sebe. A naopak pro malý zadek jsou vhodné velké kapsy.

Vybrané Značky